PL EN DE
Tłumaczenia

Tłumaczenia konferencyjne i obsługa konferencji – Kraków i nie tylko

Biuro tłumaczeń Language Link zapewnia profesjonalną obsługę tłumaczeniową podczas konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń, warsztatów, seminariów, spotkań biznesowych, targów międzynarodowych i innych imprez. Realizujemy tłumaczenia konferencyjne w kraju oraz za granicą. Świadczymy usługi w zakresie ponad 30 języków, m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński i wiele innych. Posiadamy sprzęt konferencyjny oraz możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć konferencje z tłumaczeniem wielu języków jednocześnie. Powierzając nam kompleksową opiekę nad konferencją od strony tłumaczeniowej i technicznej, klient otrzymuje gwarancję, że wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oferujemy:

 • tłumaczenia ustne z wszystkich dziedzin i specjalizacji wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych (nawet w kilku kombinacjach językowych jednocześnie),
 • wynajem sprzętu konferencyjnego (kabiny, aparatura symultaniczna, nagłośnienie, urządzenia multimedialne oraz audiowizualne etc.),
 • obsługę techniczną, montaż i transport,
 • doradztwo na etapie przygotowywania konferencji.

W naszym biurze tłumaczeń w Krakowie kładziemy duży nacisk na bezproblemowy przebieg organizowanego przez Ciebie wydarzenia oraz na zadowolenie uczestników. Korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić, gdyż nasi wykwalifikowani technicy oraz tłumacze czuwają nad wszystkimi szczegółami.

Tłumacze - specjaliści z różnych branż

Zdajemy sobie sprawę, że tłumacz oraz wykonywany przez niego przekład stają się wizytówką naszego Klienta, a także często decydują o sukcesie organizowanego przedsięwzięcia. Dlatego oddajemy do dyspozycji naszych Klientów najlepszych tłumaczy kabinowych o wieloletnim doświadczeniu, nienagannej prezencji i dykcji oraz wysokiej kulturze osobistej. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z różnych branż, którzy doskonale znają określoną tematykę oraz specjalistyczną terminologię, co pozwala nam oferować tłumaczenie medyczne, techniczne, prawnicze, marketingowe, z branży IT i z wielu innych dziedzin. O naszym sukcesie w dużej mierze decyduje właściwe przygotowanie merytoryczne. Przed planowanym wydarzeniem tłumacz dokładnie zapoznaje się z otrzymanymi materiałami, na podstawie których przygotowuje się do przekładu.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne

Najczęściej realizujemy tłumaczenia symultaniczne, wykonywane w dźwiękoszczelnej kabinie. Uczestnicy konferencji na bieżąco słyszą przekład z języka wyjściowego na język docelowy w słuchawkach, które wraz z odbiornikami dostają przed rozpoczęciem wykładów czy prezentacji. Podczas wydarzeń z mniejszą liczbą uczestników wykonujemy tłumaczenia konsekutywne. Nasz tłumacz przekłada wówczas wykład prelegenta podczas przerw w wystąpieniu.

Cennik

Ze względu na złożony charakter tłumaczeń konferencyjnych cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Kontaktując się z nami w sprawie wyceny, należy określić:

 • tematykę wydarzenia
 • miejsce
 • termin
 • godziny dostępności tłumaczy
 • język(-i) oraz kierunek tłumaczenia
 • czy potrzebny będzie sprzęt konferencyjny
 • liczbę odbiorników dla uczestników wydarzenia
 • inne istotne szczegóły.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: ustne@language-link.pl lub konferencje@language-link.pl. Zapraszamy także do naszego biura tłumaczeń – Kraków, ul. Prądnicka 48.

Najnowsze posty na blogu

Tłumacz Google nigdy nie przechytrzy ludzkiego umysłu Wpływ tłumaczenia maszynowego nieuchronnie wpłynie na przyszłość biur tłumaczeń, ale nie zniszczy przemysłu. Technologia ma bezpośredni wpływ na wiele różnych [...] czytaj więcej „Dla mnie najdziwniejszym słowem jest dżdżownica” – [...] Kolejny wywiad, jaki przeprowadziliśmy. Spowiada się Angel, tłumacz języka hiszpańskiego.   czytaj więcej Przecież Pan(-i) musi to tylko przetłumaczyć! Proszę wyobrazić sobie, że wybierają się Państwo na pokaz znanego polskiego tańca ludowego krakowiaka. Oczekiwania wobec tego, co się ma zobaczyć wiążą się [...] czytaj więcej "Zdarzyło mi się wzruszyć na ślubie, który tłumaczyłam" [...] Wywiad z Panią Aleksandrą Rutyną, tłumaczką języka portugalskiego. Życzymy przyjemnej lektury! :)   czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń Language Link


Tel: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu oraz obsługi konferencji:
konferencje@language-link.pl

Adres:

ul. Prądnicka 48, 31-202 Kraków

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17.

Numer rachunku bankowego: PKO BP 19 1440 1185 0000 0000 1600 1031 kod Swift: BPKOPLPW
NIP: 945-196-53-59
REGON: 120523222

 

Tramwaj: 3, 5, 18, 50 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Autobus: 132, 164  (przystanek: Pielęgniarek), 140, 154 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Pieszo: ok. 20-25 minut od Rynku GłównegoNapisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Prądnicka 48.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ