PL EN DE

Kształcimy młode talenty

Nasza firma bardzo mocno angażuje się w rozwijanie przyszłych profesjonalistów z dziedziny tłumaczeń. Zależy nam na tym, aby przyczyniać się do rozwijania talentów młodych ludzi wybierających ścieżkę kariery w branży tłumaczeniowej.

 

Przyjmujemy do naszego biura na praktyki i staże studentów ostatnich lat oraz absolwentów lingwistyki i filologii, m.in. w ramach programu „Najlepsi dla najlepszych”. Od ponad roku ściśle współpracujemy z Wyższą Szkołą Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. W tym roku podjęliśmy również współpracę z Wyższą Szkołą Lingwistyczną w Częstochowie. Pod nasze skrzydła trafiają również studenci i absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

 

Prowadzimy staranną selekcję kandydatów na staże, dokładnie badając ich umiejętności językowe oraz predyspozycje do pracy tłumacza. Osoby, które przejdą proces rekrutacyjny, odbywają staż w dziale korekt, co daje im możliwość poznania specyfiki pracy oraz warsztatu tłumacza. U nas stażyści nie robią kawy szefowi, nie sprzątają, nie obsługują kserokopiarki – tylko otrzymują prawdziwe tłumaczeniowe wyzwania oraz dokładne informacje zwrotne odnośnie do wykonywanej pracy.

 

 

Gościliśmy w naszej firmie już wielu młodych zdolnych. Do tej pory wszyscy wyrażali zadowolenie z odbytego stażu, podkreślając to, jak wiele się nauczyli, szczególnie od strony praktycznej – czego brakuje im na uczelni. Nic dziwnego – bowiem nasza koordynatorka staży bardzo dużo uwagi poświęca młodym adeptom sztuki tłumaczeniowej, udzielając wielu cennych porad i wskazówek. Pod jej czujnym okiem dokształcał się niejeden przyszły profesjonalista. Czasem byli stażyści odwiedzają nas jeszcze długo po zakończeniu stażu, z czego się niezmiernie cieszymy i jesteśmy ogromnie dumni. A najlepsi już podjęli z nami płatną współpracę.

 

Chcesz dołączyć do nas i Ty? Jesteś zdolnym studentem ostatniego roku lub absolwentem filologii lub lingwistyki? Marzysz o pracy jako tłumacz? Chcesz się dokształcać i rozwijać swoje zdolności językowe? Napisz do nas, a chętnie zaproponujemy Ci udział w procesie rekrutacji na staż.

 

 

Opublikowano: 16 Lip 2011 o 07:26

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ