PL EN DE

Q & A - odcinek 5, czyli Language Link odpowiada na Wasze pytania

Przedstawiamy czwarte nagranie z cyklu "Pytania i odpowiedzi". Tym razem odpowiadamy na pytania dotyczące:

  • formy składania zamówienia w naszej firmie
  • możliwości weryfikacji jakości wykonywanych tłumaczeń przed złożeniem zamówienia.


Zachęcamy do obejrzenia poniższego nagrania.

 

 

 

Jeśli wolisz czytać niż oglądać, to odpowiedzi znajdziesz również w poniższej transkrypcji nagrania.

 

Pierwsze pytanie pochodzi z chata na naszej stronie internetowej i zadał je anonimowy użytkownik:

Q: W jaki sposób można w Waszej firmie złożyć zamówienie?

A: Najczęściej klienci składają zamówienia poprzez e-mail (kontaktując się na dowolny z adresów e-mail podanych na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt). To jest prawdopodobnie najszybszy i najwygodniejszy dla obu stron sposób składania zamówienia. Ale oczywiście istnieje również możliwość złożenia zamówienia osobiście, w czasie wizyty w naszej firmie. Do Klienta należy wybór, która z tych form jest dla niego wygodniejsza lub odpowiada lepiej jego potrzebom. Zdarza się, że Klienci chcieliby złożyć zlecenie telefonicznie, jednak nie praktykujemy tej metody, ponieważ w przypadku zlecenia telefonicznego trudno w razie jakichkolwiek wątpliwości czy spornych kwestii udowodnić, jakie warunki strony ustaliły na etapie składania zamówienia. Dlatego, podsumowując, sugerujemy, że najwygodniej składać zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście w biurze.

 

Drugie pytanie zadał p. Piotr na chacie:

Q: Skąd mam wiedzieć, że jak u Was zamówię tłumaczenie, to otrzymam profesjonalną usługę, a nie tłumaczenie z Google’a?

A: Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem tłumaczy, których kwalifikacje i umiejętności weryfikowaliśmy wielokrotnie – począwszy od etapu rekrutacji, przez wieloletnią współpracę. Kierujemy się również zasadą, zgodnie z którą tekst trafia do osoby specjalizującej się w danej dziedzinie, czyli np. tłumaczeniem prawniczym zajmie się tłumacz, który specjalizuje się w prawie, a nie na przykład tłumacz techniczny. Ale oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że Klient niekoniecznie musi ufać naszym słowom czy traktować je jako wyznacznik jakości. Dlatego w takiej sytuacji warto skontaktować się z naszym działem obsługi klienta i poprosić np. o przedstawienie referencji, jakie nasza firma otrzymała od Klientów. Wydaje nam się, że wgląd w referencje od znanych firm, które potwierdzają wieloletnią współpracę i zadowolenie z tej współpracy, stanowi pewną formę potwierdzenia, że realizujemy profesjonalne tłumaczenia i że są one wykonywane przez ludzi, a nie przez automaty. Dodatkowo, w razie potrzeby, możemy również wykonać tłumaczenie próbne, aby Klient mógł w praktyce zweryfikować jakość oddawanych przez nas tłumaczeń. W tym celu również zachęcamy do kontaktu z personelem działu obsługi klienta.

 

Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na tłumaczenie pisemne lub tłumaczenie uwierzytelnione? Interesuje Cię współpraca z naszym biurem tłumaczeń? Skontaktuj się z nami? Biuro tłumaczeń Kraków - office@language-link.pl.

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt