PL EN DE

Portal dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

W ostatnim czasie Biuro Tłumaczeń Language Link zrealizowało duży i odpowiedzialny projekt. Uczestniczyliśmy w kampanii informacyjnej "Rasizm. Walczę nie milczę", która prowadzona jest w ramach projektu pod nazwą „Imigranci wobec przestępstw z nienawiści – czyli jak skutecznie dochodzić swoich praw”. Realizacją projektu zajmuje się Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, a jego pomysłodawcą jest Zespół ds. Ochrony Praw Człowieka, działający w Departamencie Kontroli, Skarg i Wniosków MSW, który na co dzień zajmuje się monitorowaniem spraw związanych z przestępstwami na tle nienawiści oraz podejmowaniem działań mających na celu zapobieganie takim zdarzeniom. Kampania nawołuje do walki z przejawami rasizmu. Informuje potencjalne ofiary, gdzie mogą szukać pomocy oraz jakie są procedury działania organów ścigania.

 

Naszym zadaniem było przetłumaczenie ulotki informującej o kampanii, jak również wszelkich informacji zawartych na oficjalnej stronie internetowej dotyczącej projektu "Rasizm. Walczę nie milczę”. Tłumaczenia dokonaliśmy na szereg języków, a były to: angielski, francuski, rosyjski, ukraiński, wietnamski, ormiański, chiński, arabski i turecki.

 

 

Jesteśmy dumni z tego, że nasze Biuro Tłumaczeń zostało w ten sposób wyróżnione i że powierzono nam realizację projektu na tak dużą skalę. Cieszy nas, że nasze usługi mogły przyczynić się do popularyzacji kampanii przeciw rasizmowi.

 

 

Opublikowano: 3 Kwi 2014 o 17:02

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt