PL EN DE

Tłumaczenie towarzyszące podczas wizyty bułgarskiego ministra w Polsce

Kolejnym interesującym marcowym projektem, jaki zrealizowało Biuro Tłumaczeń Language Link, było tłumaczenie ustne w obustronnej kombinacji językowej polski-bułgarski. Zlecenie dostaliśmy przy okazji wizyty w Polsce przedstawicieli bułgarskiego ministerstwa, na czele z wiceministrem ds. Gospodarki i Energetyki Krasinem Dimitrowem.

 

Grupa Bułgarów odwiedziła nasz kraj dzięki firmie WYG International, która zorganizowała wizytę studyjną dla przedstawicieli bułgarskiego Ministerstwa Gospodarki, Energii i Turystyki, reprezentujących Instytucję Zarządzającą Programem Operacyjnym Konkurencyjność.

 

Celem wizyty było poznanie polskich dobrych praktyk w realizacji projektów w ramach programu Innowacyjna Gospodarka perspektywy 2007-2013, przyjętego kierunku działań związanych z przygotowaniem Programu Operacyjnego „Inteligentny Rozwój” na lata 2014-2020 oraz pomoc w kompleksowym zaplanowaniu budowy pierwszego parku technologicznego w Bułgarii. Delegacja odwiedziła PSDB Sp. z o.o., Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie oraz Jagiellońskie Centrum Innowacji w Krakowie.

 

To właśnie 6 marca podczas wizyty w krakowskim JCI mogliśmy zaoferować naszym gościom usługi tłumaczy z Language Link.

 

Biorąc pod uwagę aktualne plany stworzenia parku technologicznego w Bułgarii z udziałem środków UE, delegacja Ministerstwa wizytę w JCI potraktowała jako okazję do czerpania dobrych praktyk, które funkcjonują w innych krajach. W czasie wizyty w Krakowie delegaci zwiedzili m.in. park technologiczny i laboratorium spektroskopii NMR Jagiellońskiego Centrum Innowacji.

 

Jagiellońskie Centrum Innowacji działa na styku nauki i biznesu. Inwestuje w nowe technologie i transferuje je z uczelni do przemysłu. Wytwarza ponadto wartość dodaną na polskim rynku poprzez tworzenie innowacyjnych firm i prowadzenie badań naukowych. Działalność spółki obejmuje m.in. zarządzanie kompleksem specjalistycznego Life Science Parku w Krakowie i udostępnianie powierzchni laboratoryjnych oraz finansowanie i wspieranie rozwoju nowych, innowacyjnych firm i projektów naukowych z obszaru nauk przyrodniczych (life science).

 

Bułgarscy goście po powrocie do ojczyzny wystosowali specjalne podziękowanie za miłe i ciepłe przyjęcie ich w naszym kraju, jak również wyrazili zadowolenie ze świadczonych im profesjonalnych usług tłumaczy Biura Tłumaczeń Language Link.

 

 

 

Opublikowano: 14 Kwi 2014 o 12:28

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt