PL EN DE

Konferencja w pięknych okolicznościach zakopiańskiej przyrody :)

21 marca 2014 r. tłumacze symultaniczni języka angielskiego z Biura Tłumaczeń Language Link wzięli udział w całodniowej konferencji w Zakopanem. Wydarzenie miało miejsce w pięknym hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA. Również i tym razem nasze Biuro zapewniło pełną obsługę konferencji, począwszy od pracy tłumaczy, a skończywszy na dostarczeniu specjalistycznego sprzętu i obsługi technicznej.

 

 

Naszym klientem została międzynarodowa firma Appco Group, która jest jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się sprzedażą i marketingiem. Działa ona w 25 krajach na pięciu kontynentach, oferując swoim klientom sprawdzone metody sprzedażowe, najlepszy na rynku system szkoleń sprzedażowych, wyjątkowe rozwiązania marketingowe, testowanie produktu i program oceny rynku oraz system zabezpieczenia jakości. Mająca główną siedzibę w Warszawie Appco Group Polska stworzyła największą firmę w swojej kategorii w kraju, współpracując m.in. z klientami z takich branż jak: Pay TV, telekomunikacja, energia oraz organizacje pożytku publicznego.

 

Tematyka konferencji obejmowała między innymi takie zagadnienia jak metody prowadzenie firmy sprzedażowej, organizacja szkoleń, budowanie zespołu oraz różnice pomiędzy rozwojem zespołu 20 osobowego a 50 osobowego, planowanie celów rekrutacyjnych oraz sposoby przeprowadzania efektywnej rekrutacji, zachowanie równowagi pomiędzy wynikami przedsiębiorstwa a atmosferą w firmie, możliwości i korzyści płynące z podjęcia współpracy z firmą Appco.

 

Konferencja przebiegła w stu procentach pomyślnie, a nasi tłumacze po wykonaniu zadania usłyszeli od zleceniodawcy, że „świetnie się spisali”. Jako że zadowolenie i satysfakcja klienta są dla nas najważniejsze, cieszymy się bardzo z pochwał pod adresem naszej kadry. :)

 

 

Opublikowano: 14 Kwi 2014 o 16:43

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt