PL EN DE

Obsługujemy polskich filmowców :)

Koniec maja zwiastuje letni sezon konferencyjny. Nie dziwi więc, że ostatnim majowym projektem zrealizowanym przez Biuro Tłumaczeń Language Link był nasz udział w Konferencji Forum Dokumentu i Animacji Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Impreza ta miała miejsce 30 maja w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie. Zapewniliśmy Klientowi zarówno usługi tłumaczy symultanicznych języka angielskiego, jak również pełną obsługę techniczną konferencji.

 

 

Tegoroczne Forum odbywało się pod hasłem: „Jak zdobyć widownię filmu dokumentalnego i animowanego w cyfrowym świecie?”. Zaproszonymi gośćmi byli między innymi prezes TVP S.A. Juliusz Braun oraz prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich Jacek Bromski. Gościem specjalnym Konferencji była pani Linda Beath – ekspert filmowy.

 

Linda Beath jest Kanadyjką mieszkającą we Włoszech; zajmuje się głównie konsultacją firm produkcyjnych z Ameryki Północnej i Europy. Jej specjalność to finansowanie koprodukcji filmowych, projektów telewizyjnych oraz filmów dokumentalnych. Jest ekspertem takich programów szkoleniowych jak EAVE i Screen Leaders, była też współproducentem między innymi filmu „Mapa ludzkiego serca” Vincenta Warda.

 

Prelekcja Lindy Beath nosiła tytuł „Rok 2020. Film w cyfrowej przyszłości”. Kierowana była głównie do reżyserów, producentów i dystrybutorów mediów filmowych, a dotyczyła nowych dróg docierania do widowni oraz nowych modeli biznesowych w branży audiowizualnej. To właśnie tłumaczeniem wykładu pani Beath zajęli się nasi tłumacze.

 

Cieszymy się z naszego małego wkładu w realizację Forum Dokumentu i Animacji SFP, a satysfakcja i zadowolenie klienta są dla nas najlepszą nagrodą za naszą pracę. :)

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt