PL EN DE

Zagrywki pokerowe z Language Link

Jednym z ciekawszych zleceń, których realizację niedawno nam zaproponowano i którymi Biuro Tłumaczeń Language Link pragnie się podzielić, jest pomoc we współtworzeniu polskiej odsłony portalu dla pokerzystów. Zadanie to postawił przed nami klient z dalekich południowych krańców Europy, bo aż z Malty.

 

Malta znana jest w Europie jako kraj stosunkowo przyjazny hazardzistom ze względu na swoje mało restrykcyjne prawo w zakresie tej rozrywki. Przede wszystkim jednak słynie wśród fanów pokera, a to za sprawą organizowanych na tej małej wysepce turniejów i zawodów pokerowych. Do bardziej znanych należą European Masters of Poker czy People's Poker Tour Malta, w którego zeszłorocznej edycji trzecie miejsce zajął nasz rodak Paweł Gontarczyk, wygrywając imponującą sumę 38,300 €.

 

Nasz wkład w opracowanie wspomnianego portalu polegał na zapewnianiu tłumaczeń najróżniejszych materiałów dotyczących gry w pokera z języka angielskiego na polski. Były to między innymi teksty o historii i początkach tejże gry, informacje o najbardziej znanych graczach (oraz wywiady z niektórymi z nich), a także artykuły z ciekawostkami z karcianej branży. Wśród tekstów znalazły się także materiały szkoleniowe z informacjami i wskazówkami dla początkujących graczy, jak również aktualności dotyczące pokerowego świata.

 

 

Zadanie przed nami postawione do łatwych nie należało, ze względu na specyficzny karciany język, trudny do zrozumienia dla laika. Niemniej jednak nasza załoga poradziła sobie z tym niecodziennym zleceniem, pogłębiając swoją znajomość zasad gry w pokera przy okazji realizacji zlecenia. :) W końcu praca tłumacza wymaga ciągłej nauki, poszerzania umiejętności i wszechstronnej znajomości słownictwa, a to zadanie z pewnością dało nam okazję do zdobywania nowych doświadczeń. :)

 

Opublikowano: 22 Lip 2014 o 16:19

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt