PL EN DE

Powakacyjnie

Wakacje, wakacje i po wakacjach… w końcu wszystko dobre, co się szybko kończy. Co prawda u nas pracy nie brakowało, sezon ogórkowy nie dał się nam we znaki, jednak nie da się ukryć, że miesiące letnie nastrajają do nieco bardziej leniwej i spokojnej pracy. Członkowie naszego zespołu zażywali wypoczynku na różne sposoby: w mieście i pośród przyrody, nad morzem i w górach. Niektórzy szukali wrażeń na różnorakich letnich festiwalach krajowych, inni łapali wiatr w żagle na greckich wyspach, a byli też i tacy, którzy eksplorowali odległą Kubę. Słońce na wszystkich podziałało rozleniwiająco, a tu trzeba zakasać rękawy i na nowo zmobilizować pełen arsenał sił i zapału! :)

 

Jesień obfitować będzie w nowe wyzwania. Szykujemy się na intensywny sezon konferencyjny. Mamy w planach już kilkanaście takich konferencji rozłożonych na najbliższe miesiące. Będą to zarówno imprezy na miejscu w Krakowie, jak i wyjazdowe na terenie całego kraju (i nie tylko!). Jak zwykle zapewnimy pełną obsługę wydarzeń, zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej. Językami dominującymi będą oczywiście angielski, niemiecki i francuski, jednak pojawią się też konferencje po ukraińsku czy rosyjsku. Nasi zleceniodawcy to zarówno firmy prywatne, jak i instytucje państwowe, a nawet jednostki UE.

 

Gotujemy więc siły na nadchodzące zadania. Wam też życzymy mobilizacji do realizacji jesiennych obowiązków, wszystkim uczniom zapału do nauki, a szczęśliwym studentom udanego ostatniego beztroskiego miesiąca w roku! :)

 

 

Opublikowano: 16 Wrz 2014 o 09:09

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt