PL EN DE

Obsługujemy II Międzynarodową Konferencję nt. Odnawianych Źródeł Energii

Wiosna to jak co roku intensywniejszy sezon konferencyjny. Również w tym roku jest on dla nas naprawdę owocny i pracowity.

 

Jedną z ciekawszych imprez, jakie mieliśmy w tym sezonie przyjemność obsługiwać, była II Międzynarodowa Konferencja nt. Odnawialnych Źródeł Energii. Wydarzenie odbyło się w Krynicy w dniach 26-29 maja. Na spotkaniach poruszano szereg kwestii dotyczących techniki, technologii i innowacyjnych rozwiązań z dziedziny wykorzystania alternatywnych źródeł energii. Konkretne tematy poszczególnych bloków konferencyjnych to między innymi: energia wiatru, geotermalna i solarna, biomasa i paliwa biomasowe, gospodarka odpadami i ciepłem, zaawansowane technologie magazynowania energii, polityka i ekonomia odnawialnych źródeł energii.

 

Zarówno obrady, jak i miejsce pobytu uczestników to Ośrodek Galicya, położony na wysokości 666 m n.p.m, skąd można podziwiać malowniczą panoramę Krynicy. Spokój, bliski kontakt z naturą i świeże powietrze świetnie wpisały się w ekologiczną tematykę konferencji.

 

 

Wśród organizatorów konferencji znaleźli się między innymi: Katedra Inżynierii Mechanicznej i Agrofizyki Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polskie Towarzystwo Agrofizyczne oddział Kraków i Polish Wood Cluster Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Komitet naukowy konferencji zaś to grono wybitnych osobowości ze świata nauki i techniki, takich jak m.in.: prof. dr hab. Jarosław Frączek, prof. dr hab. Bohumil Havrland, prof. dr. r. Cengiz Akdeniz, prof. Volodymyr Pohrebennyk, prof. ing. Jozef Jandačka.

 

Nasza firma zapewniła tłumaczenia ustne symultaniczne z języka angielskiego na polski i odwrotnie na potrzeby tej konferencji oraz tradycyjnie pełną obsługę techniczną wydarzenia i wynajem sprzętu konferencyjnego.

 

Konferencja obejmowała bardzo udane obrady i ciekawe wykłady. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się w pełni usatysfakcjonować naszego Klienta w zakresie jakości usług, szczególnie, że tematyka tłumaczeń nie była łatwa. Jako że to już druga konferencja z tego cyklu, jaką mieliśmy przyjemność obsługiwać, mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele równie udanych kolejnych edycji wydarzenia. :)

 

 

Opublikowano: 13 Lip 2015 o 09:21

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt