PL EN DE

Language Link tłumaczy podczas uroczystej gali w Operze Krakowskiej

Jedno z najciekawszych zleceń konferencyjnych ostatnich miesięcy dostarczyła nam firma Zarmen.

 

Na początek kilka słów o naszym kliencie. Jest to firma zajmująca się produkcją koksu wielkopiecowego na szeroką skalę. Jej kontrahenci pochodzą z krajów UE, a także USA, Kanady, Chin i Australii. Grupa Zarmen dostarcza na rynek krajowy i zagraniczny aż 750 tysięcy ton koksu rocznie, co jest imponującym wynikiem w tej branży. Przedsiębiorstwo to udziela się na wielu płaszczyznach, produkując między innymi zestawy kołowe dla szybkich kolei, głowice do platform wiertniczych oraz instalacje i prefabrykaty dla elektrowni. Firma oferuje usługi w zakresie obróbki metalu oraz działa w przemyśle wydobywczym, hutniczym i koksowniczym.

 

19 czerwca w Operze Krakowskiej spółka Zarmen obchodziła huczny jubileusz swojej działalności. Podczas imprezy przyznawano liczne nagrody i wyróżnienia dla pracowników oraz partnerów biznesowych. Oficjalna uroczystość powiązana była ze specjalnym, jubileuszowym koncertem, na którym wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Piasek, Grzegorz Skawiński, UB40 czy Chris de Burgh. Galę prowadził natomiast Krzysztof Ibisz.

 

Impreza organizowana na tak dużą skalę, przy udziale zagranicznych gości, nie mogłaby się jednak obejść bez pomocy profesjonalnych tłumaczy. :) I tutaj wykazał się nasz zespół, którego zadaniem było tłumaczenie symultaniczne z języka polskiego na język angielski i rosyjski. Zadbaliśmy również o pełną obsługę techniczną wydarzenia, tj. wynajem kabin i sprzętu do tłumaczeń symultanicznych.

 

Miło nam, że mogliśmy mieć swój wkład w pomyślny przebieg gali jubileuszowej. Dziękujemy za ciekawe zlecenie i życzymy firmie Zarmen dalszych sukcesów! :)

 

Opublikowano: 28 Sie 2015 o 14:25

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt