PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia niemiecki - Kraków i nie tylko

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego oraz na język niemiecki z dowolnego języka. Realizujemy przekłady zwykłe oraz przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi oraz specjalistami z różnych branż, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość oraz konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości przekładów. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych informacji każdy tłumacz języka niemieckiego w naszym biurze zobowiązany jest do zachowania poufności informacji. Stałym Klientom proponujemy atrakcyjne pakiety lojalnościowe. Zapewniamy prosty proces tłumaczeń online z formalnościami ograniczonymi do minimum. Świadczymy kompleksową obsługę językową firm, instytucji i osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz usług tłumacza niemieckiego w Krakowie (lub dowolnym innym miejscu w Polsce), skontaktuj się z nami - darmową wycenę przygotujemy w 25 minut.

Zakres usług:

 • tłumaczenie pisemne - zwykłe i uwierzytelnione
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, np. podczas spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych, u notariusza itp.,
 • tłumaczenia specjalistyczne,
 • poświadczanie przekładów wykonanych przez innych tłumaczy,
 • korekta i redakcja tekstów,
 • kompleksowa obsługa konferencji i wynajem sprzętu.

Tłumacze specjaliści z różnych branż

Tłumaczenia w zakresie języka niemieckiego powierzamy specjalistom z doświadczeniem w różnych branżach. Ich wysokie kompetencje językowe idą w parze z ekspercką wiedzą, co pozwala nam oferować profesjonalne przekłady specjalistyczne m.in. medyczne, techniczne, urzędowe, prawnicze, ekonomiczne i wiele innych.

Tłumacz przysięgły niemieckiego

Przekłady uwierzytelnione wykonuje tłumacz przysięgły języka niemieckiego wpisany na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. To osoba zaufania publicznego zobowiązana do zachowania należytej staranności, bezstronności i poufności. Tłumaczeniom uwierzytelnionym podlegają głównie dokumenty o mocy urzędowej, co do których istnieje wymóg potwierdzenia zgodności przekładu z oryginałem. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w przypadku tłumaczeń przysięgłych standardowa strona rozliczeniowa obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą.

Najczęstsze dokumenty oddawane do tłumaczenia przysięgłego

 • umowy, kontrakty, faktury i inne dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej,
 • dyplomy i świadectwa potwierdzające wykształcenie,
 • dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • akty urodzenia i małżeństwa,
 • dokumenty samochodowe,
 • akty notarialne,
 • zaświadczenia lekarskie i wyniki badań,
 • dokumenty urzędowe.

Cennik

Ze względu na zróżnicowanie dokumentów, różny stopień trudności, czas realizacji i inne czynniki, tłumaczenia niemieckie każdorazowo wyceniane są indywidualnie. Zamów mailowo bezpłatną wycenę, wysyłając zapytanie z załączonym plikiem lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście.

Zapraszamy do współpracy Klientów ze wszystkich dzielnic Krakowa (m.in. Krowodrza, Bronowice, Prądnik Biały, Stare Miasto, Podgórze, Nowa Huta i inne). Pracujemy także dla Klientów z całej Polski i z zagranicy.

 

Najnowsze posty na blogu

⌚ Jak zarejestrować sprowadzony z zagranicy samochód w 12 [...] Każdy Klient jest wyjątkowy, ale są i tacy, którzy szczególnie zapadają w pamięć. Ich determinacja inspiruje nas do działania oraz pokazuje, że nie [...] czytaj więcej Izba Administracji Skarbowej w Krakowie wspierana technicznie W listopadzie 2017 roku wspieraliśmy technicznie spotkania Komitetu Sterującego Projektem Grupa Ekspercka CELBET ds. Wschodniej i Południowo-Wschodniej Lądowej Granicy [...] czytaj więcej ☑ Podsumowanie roku 2017 Nowy Rok zaczynamy podsumowaniem naszej zeszłorocznej pracy. Jesteśmy dumni z osiągniętych wyników, ale nie spoczywamy na laurach i nieustannie podwyższamy jakość naszych usług.   Dziękujemy [...] czytaj więcej Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Życzymy Państwu, samych pogodnych dni oraz realizacji wszelkich planów osobistych, jak i zawodowych. czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń Language Link


Tel: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu oraz obsługi konferencji:
konferencje@language-link.pl

Adres:

ul. Bronowicka 11, 30-084 Kraków

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17.

Numer rachunku bankowego: PKO BP 19 1440 1185 0000 0000 1600 1031 kod Swift: BPKOPLPW
NIP: 945-196-53-59
REGON: 120523222

 

Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24 (przystanek: Głowackiego)
Pieszo: ok. 20-25 minut od Rynku GłównegoNapisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe z siedzibą w Krakowie, ul. Bronowicka 11.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ