PL EN DE
Biuro tłumaczeń
+48 12 341 55 76
office@language-link.pl
Tłumaczenia

Nasz zespół

Tłumaczenia powierzamy kompetentnym tłumaczom, którzy nie tylko biegle opanowali język obcy, ale także posiadają rozległą wiedzę w dziedzinie, której dotyczy tłumaczony tekst. Nasi tłumacze to doświadczeni filolodzy, a także biegle znający języki obce specjaliści z różnych dziedzin (np. ekonomiści, prawnicy, lekarze, informatycy itd.), w tym tłumacze przysięgli oraz native speakerzy.

 

Tłumacz to zawód bardzo wymagający, dlatego nasz zespół tłumaczy i weryfikatorów ciągle doskonali swoje umiejętności i dokształca się, aby móc sprostać nowym wyzwaniom i najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów.

 

Stosując kilkustopniowy proces rekrutacji, staramy się wyłaniać najlepszych specjalistów, którzy nie tylko świetnie opanowali terminologię, ale cechują się dużą dokładnością i starannością oraz wyczuciem językowym. Doceniamy cierpliwość tłumaczy w wyszukiwaniu właściwych terminów oraz umiejętność uwzględnienia kontekstu kulturowego oraz realiów obszaru wykorzystywania danego języka. W ten sposób dajemy Ci pewność, że Twoje zlecenie zrealizują najlepsi z grona najlepszych, a Ty otrzymasz perfekcyjny przekład.

Najnowsze posty na blogu

„A co to Panią interesuje?” - dlaczego pytania są takie [...] Jakich czas temu spotkała nas ciekawa sytuacja, mianowicie jeden z Klientów zamawiał u nas tłumacza ustnego na spotkanie biznesowe. Poza kluczowymi pytaniami, [...] czytaj więcej Tłumaczenie konsekutywne warsztatów z Dominiką Zaborowską 9 czerwca był dniem bardzo pracowitym, gdyż pomagaliśmy w organizacji dwóch wydarzeń jednocześnie. Jedno z nich odbywało się w dworku w Leńczach, w malowniczej [...] czytaj więcej Kolejne seminarium z cyklu „Cicerone” – o tym, jak interpretować [...] Jakiś czas temu wspominaliśmy o cyklu spotkań organizowanych w Wilii Decjusza w Krakowie, przeznaczonych dla kadr kultury, czyli osób, instytucji i organizacji [...] czytaj więcej Language Link obsługuje Polsko-Czeskie Forum Dyskusyjne „Życie [...] Gdzie lepiej dyskutować o życiu na granicy, jak nie w miejscowości granicznej? I w takim właśnie miejscu odbyło się wydarzenie, na które mieliśmy przyjemność [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń Language Link


Tel: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

Infolinia: 801 090 189
E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu oraz obsługi konferencji:
konferencje@language-link.pl

Adres:

ul. Bronowicka 11, 30-084 Kraków

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17.

Numer rachunku bankowego: PKO BP 19 1440 1185 0000 0000 1600 1031 kod Swift: BPKOPLPW
NIP: 945-196-53-59
REGON: 120523222

 

Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24 (przystanek: Głowackiego)
Pieszo: ok. 20-25 minut od Rynku GłównegoNapisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe z siedzibą w Krakowie, ul. Bronowicka 11.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabonione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska