PL EN DE
Tłumaczenia

Tłumaczenia konferencyjne i obsługa konferencji – Kraków i nie tylko

Biuro tłumaczeń Language Link zapewnia profesjonalną obsługę tłumaczeniową podczas konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń, warsztatów, seminariów, spotkań biznesowych, targów międzynarodowych i innych imprez. Realizujemy tłumaczenia konferencyjne w kraju oraz za granicą. Świadczymy usługi w zakresie ponad 30 języków, m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński i wiele innych. Posiadamy sprzęt konferencyjny oraz możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć konferencje z tłumaczeniem wielu języków jednocześnie. Powierzając nam kompleksową opiekę nad konferencją od strony tłumaczeniowej i technicznej, klient otrzymuje gwarancję, że wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oferujemy:

 • tłumaczenia ustne z wszystkich dziedzin i specjalizacji wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych (nawet w kilku kombinacjach językowych jednocześnie),
 • wynajem sprzętu konferencyjnego (kabiny, aparatura symultaniczna, nagłośnienie, urządzenia multimedialne oraz audiowizualne etc.),
 • obsługę techniczną, montaż i transport,
 • doradztwo na etapie przygotowywania konferencji.

W naszym biurze tłumaczeń w Krakowie kładziemy duży nacisk na bezproblemowy przebieg organizowanego przez Ciebie wydarzenia oraz na zadowolenie uczestników. Korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić, gdyż nasi wykwalifikowani technicy oraz tłumacze czuwają nad wszystkimi szczegółami.

Tłumacze - specjaliści z różnych branż

Zdajemy sobie sprawę, że tłumacz oraz wykonywany przez niego przekład stają się wizytówką naszego Klienta, a także często decydują o sukcesie organizowanego przedsięwzięcia. Dlatego oddajemy do dyspozycji naszych Klientów najlepszych tłumaczy kabinowych o wieloletnim doświadczeniu, nienagannej prezencji i dykcji oraz wysokiej kulturze osobistej. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z różnych branż, którzy doskonale znają określoną tematykę oraz specjalistyczną terminologię, co pozwala nam oferować tłumaczenie medyczne, techniczne, prawnicze, marketingowe, z branży IT i z wielu innych dziedzin. O naszym sukcesie w dużej mierze decyduje właściwe przygotowanie merytoryczne. Przed planowanym wydarzeniem tłumacz dokładnie zapoznaje się z otrzymanymi materiałami, na podstawie których przygotowuje się do przekładu.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne

Najczęściej realizujemy tłumaczenia symultaniczne, wykonywane w dźwiękoszczelnej kabinie. Uczestnicy konferencji na bieżąco słyszą przekład z języka wyjściowego na język docelowy w słuchawkach, które wraz z odbiornikami dostają przed rozpoczęciem wykładów czy prezentacji. Podczas wydarzeń z mniejszą liczbą uczestników wykonujemy tłumaczenia konsekutywne. Nasz tłumacz przekłada wówczas wykład prelegenta podczas przerw w wystąpieniu.

Cennik

Ze względu na złożony charakter tłumaczeń konferencyjnych cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Kontaktując się z nami w sprawie wyceny, należy określić:

 • tematykę wydarzenia
 • miejsce
 • termin
 • godziny dostępności tłumaczy
 • język(-i) oraz kierunek tłumaczenia
 • czy potrzebny będzie sprzęt konferencyjny
 • liczbę odbiorników dla uczestników wydarzenia
 • inne istotne szczegóły.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: ustne@language-link.pl lub konferencje@language-link.pl. Zapraszamy także do naszego biura tłumaczeń – Kraków, ul. Prądnicka 48.

Najnowsze posty na blogu

"Tłumaczyłam m in. w portach morskich, fabryce papierosów, [...] Prezentujemy rozmowę z panią Moniką Rodkiewicz, tłumaczką przysięgłą języka niemieckiego. Przyjemnej lektury! :)   czytaj więcej Najpopularniejsze języki świata Gdyby spróbować określić liczbę języków, którymi posługują się ludzie na całym świecie, z pewnością oscylowałaby ona w przedziale od 6 do 7 tysięcy. Są wśród [...] czytaj więcej "Bywają dni, kiedy w południe stwierdzam, że dzisiaj niczego [...] Zapraszamy do lektury wywiadu z Karoliną, tłumaczką języków duńskiego i niemieckiego.   czytaj więcej 12 lat istnienia naszej firmy na rynku - specjalny rabat urodzinowy [...] Dwanaście lat minęło... jak jeden dzień! :)  Nasza firma funkcjonuje na rynku już dwanaście lat i nie przestaje się rozwijać. [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń Language Link


Tel: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu oraz obsługi konferencji:
konferencje@language-link.pl

Adres:

ul. Prądnicka 48, 31-202 Kraków

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17.

Numer rachunku bankowego: PKO BP 19 1440 1185 0000 0000 1600 1031 kod Swift: BPKOPLPW
NIP: 945-196-53-59
REGON: 120523222

 

Tramwaj: 3, 5, 18, 50 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Autobus: 132, 164  (przystanek: Pielęgniarek), 140, 154 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Pieszo: ok. 20-25 minut od Rynku GłównegoNapisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Prądnicka 48.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ