PL EN DE
Tłumaczenia

Tłumaczenia konferencyjne Kraków i nie tylko

Biuro tłumaczeń Language Link zapewnia profesjonalną obsługę tłumaczeniową podczas konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń, warsztatów, seminariów, spotkań biznesowych, targów międzynarodowych i innych imprez. Realizujemy tłumaczenia konferencyjne w kraju oraz za granicą. Świadczymy tłumaczenia ustne w ponad 30 językach, m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński i wiele innych. Posiadamy sprzęt konferencyjny oraz możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć konferencje z tłumaczeniem wielu języków jednocześnie. Powierzając nam kompleksową opiekę nad konferencją od strony tłumaczeniowej i technicznej, klient otrzymuje gwarancję, że wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Oferujemy:

 • tłumaczenia ustne (tłumaczenie konsekutynwe i tłumaczenie symultaniczne) z wszystkich dziedzin i specjalizacji wykonywane przez doświadczonych tłumaczy konferencyjnych (nawet w kilku kombinacjach językowych jednocześnie),
 • wynajem specjalistycznego sprzętu konferencyjnego (kabiny, aparatura symultaniczna, nagłośnienie, urządzenia multimedialne oraz audiowizualne etc.),
 • profesjonalną obsługę techniczną, montaż i transport,
 • doradztwo na etapie przygotowywania konferencji.

W naszym biurze tłumaczeń w Krakowie kładziemy duży nacisk na bezproblemowy przebieg organizowanego przez Ciebie wydarzenia oraz na zadowolenie uczestników. Korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić, gdyż nasi wykwalifikowani technicy oraz tłumacze czuwają nad wszystkimi szczegółami.

Tłumacze - specjaliści z różnych branż

Zdajemy sobie sprawę, że tłumacz oraz wykonywany przez niego przekład stają się wizytówką naszego Klienta, a także często decydują o sukcesie organizowanego przedsięwzięcia. Dlatego oddajemy do dyspozycji naszych Klientów najlepszych tłumaczy kabinowych o wieloletnim doświadczeniu, nienagannej prezencji i dykcji oraz wysokiej kulturze osobistej. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z różnych branż, którzy doskonale znają określoną tematykę oraz specjalistyczną terminologię, co pozwala nam oferować tłumaczenie medyczne, techniczne, prawnicze, marketingowe, z branży IT i z wielu innych dziedzin. O naszym sukcesie w dużej mierze decyduje właściwe przygotowanie merytoryczne. Przed planowanym wydarzeniem tłumacz dokładnie zapoznaje się z otrzymanymi materiałami, na podstawie których przygotowuje się do przekładu, a dzięki jego zaangażowaniu i precyzji świadczy kompleksowe tłumaczenia pisemne, jak i ustne.

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne

Najczęściej realizujemy tłumaczenia symultaniczne, wykonywane w dźwiękoszczelnej kabinie. Uczestnicy konferencji na bieżąco słyszą przekład z języka wyjściowego na język docelowy w słuchawkach, które wraz z odbiornikami dostają przed rozpoczęciem wykładów czy prezentacji. Podczas wydarzeń z mniejszą liczbą uczestników wykonujemy tłumaczenia konsekutywne. Nasz tłumacz przekłada wówczas wykład prelegenta podczas przerw w wystąpieniu.

Cennik

Ze względu na złożony charakter tłumaczeń konferencyjnych cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Kontaktując się z nami w sprawie wyceny, należy określić:

 • tematykę wydarzenia
 • miejsce
 • termin
 • godziny dostępności tłumaczy
 • język(-i) oraz kierunek tłumaczenia
 • czy potrzebny będzie sprzęt konferencyjny
 • liczbę odbiorników dla uczestników wydarzenia
 • inne istotne szczegóły.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: ustne@language-link.pl lub konferencje@language-link.pl. Zapraszamy także do naszego biura tłumaczeń – Kraków, ul. Lea 64.

Najnowsze posty na blogu

Profesjonalne tłumaczenia a tłumaczenia maszynowe typu Google [...] Nawet korzystając z Google Translate tylko sporadycznie można zauważyć, że jakość tłumaczeń wzrosła nieporównywalnie w stosunku do tego, co program oferował [...] czytaj więcej Wycena tłumaczenia - dlaczego okazanie dokumentu jest niezbędne [...] Wycena w 15 minut? W naszym biurze tłumaczeń to standard. Wypełniony formularz trafia do konsultanta, który udziela informacji zwrotnej na temat kosztów [...] czytaj więcej Język angielski brytyjski a amerykański - różnice Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym. Posługuje się nim blisko 360 [...] czytaj więcej Czy zawsze konieczne jest okazanie oryginału przy zlecaniu [...] Zamówienie odbierzemy w paczkomacie, na miejsce szybko dojedziemy wypożyczoną hulajnogą elektryczną, a obiad zamówimy w aplikacji. Świat może i jest [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt