PL EN DE

Przyspieszamy!

Kwiecień i maj to dla naszej firmy okres intensywnego ożywienia i rozwoju. Widać wszyscy wokół nabrali wraz z nadejściem wiosny nowych sił i energii, która udzieliła się również nam. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi ostatnimi sukcesami.

 

Ponieważ obserwujemy bardzo intensywny napływ zleceń, dzięki którym nie możemy narzekać na nudę, niedługo nasz zespół najprawdopodobniej się powiększy. Dynamicznie zdobywamy nowych klientów, a chętnie przyjmiemy również kolejnych!

 

W kwietniu i maju zalewają nas głównie zlecenia na tłumaczenia techniczne. Królują wszelkie instrukcje obsługi, karty charakterystyki i specyfikacje urządzeń. Od początku kwietnia przetłumaczyliśmy już kilkaset stron takich dokumentów, a kolejne są jeszcze w trakcie realizacji. Do końca maja powinniśmy dobić do tysiąca. :)

 

 

Odczuwamy też ożywienie w zakresie realizacji zleceń na tłumaczenia ustne. Nasi tłumacze wspomagali już klientów w Krakowie, Warszawie, Wałbrzychu, Katowicach i Poznaniu, a przed nami kolejne imprezy, które będziemy mieli okazję obsłużyć. Na brak zajęć nie mogą też narzekać nasi technicy, którzy jeżdżą wraz z tłumaczami na konferencje po całej Polsce, instalując kabiny i dbając o dobre nagłośnienie sal konferencyjnych.

 

Pracowita dla nas ta wiosna, a lato wcale nie zapowiada się mniej aktywnie, mimo spodziewanego urlopowego nastroju. Klienci już zapowiadają interesujące projekty na najbliższe miesiące. Zatem szykujemy siły i zapraszamy do współpracy kolejne firmy!

 

 

Opublikowano: 27 maja 2011 o 12:02

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt