PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia chiński Kraków

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia ustne i pisemne języka chińskiego na język polski i odwrotnie oraz w innych kombinacjach. Świadczymy usługi dla firm, instytucji i osób prywatnych. W naszym biurze doświadczony tłumacz języka chińskiego zadba o wysoką jakość i bezbłędność przekładu oddanych w nasze ręce dokumentów. Zapewniamy indywidualne podejście tłumaczenia do każdego Klienta, terminową realizację i poufność powierzonych informacji.

Zakres usług:

 • tłumaczenia pisemne w języku chińskim - przysięgłe i zwykłe oraz specjalistyczne
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, szeptane
 • korekta i redakcja tekstów

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, stosownie do tematyki i stopnia trudności tłumaczenia. Skontaktuj się z nami, a bezpłatną wycenę przygotujemy w 25 minut. Wycena opiera się na liczbie stron rozliczeniowych. Strona rozliczeniowa tłumaczenia uwierzytelnionego zawiera 1125 znaków ze spacjami, a zwykłego – 1500. Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń w Krakowie, a także do składania zamówień online.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe – najczęściej tłumaczone dokumenty :

 • akty zgonu, akty małżeństwa, akty urodzenia,
 • świadectwa, dyplomy i inne dokumenty potwierdzające wykształcenie, doświadczenie i kwalifikacje zawodowe,
 • dokumenty urzędowe i notarialne,
 • dokumenty samochodowe,
 • dokumenty księgowe i finansowe,
 • umowy i oferty biznesowe,
 • faktury,
 • odpisy z rejestru przedsiębiorstw,
 • odpisy ksiąg wieczystych,
 • tłumaczenia techniczne, medyczne, z zakresu IT, marketingowe i specjalistyczne z innych branż,
 • inne dokumenty wymagające uwierzytelnienia.

Specyfika języka chińskiego

Język chiński wywodzi się z rodziny języków chińsko-tybetańskich. Włada nim ponad 1,2 miliarda ludzi na całym świecie. W ramach języka chińskiego wyróżnia się kilka grup dialektów, np. mandaryńskie, Wu, Min i Yue. Język mandaryński to język urzędowy w Chińskiej Republice Ludowej, Singapurze i Republice Chińskiej. To także jeden z sześciu języków ONZ.
Specyfika języka  polega na tym, że język ten nie oddaje różnic w wymowie, zapis niektórych wyrazów jest taki sam, ale wymowa może się znacznie różnić.
Gospodarka chińska rozwija się zaskakująco szybko, dlatego tłumaczenia chińskie stają się coraz bardziej popularne i umożliwiają nawiązanie współpracy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Udział Chin na polskich rynku także rośnie.

Zapraszamy do współpracy w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych.


tłumaczenia w języku chińskim

Najnowsze posty na blogu

2000 stron tekstów prawniczych i pokrewnych w 2 miesiące? [...] Kilka dni wcześniej świętowaliśmy sylwestra. Nowy rok dopiero powoli się rozkręcał. W jednym z pierwszych dni 2020 roku odebraliśmy telefon od prawnika z amerykańskiej [...] czytaj więcej Q & A - odcinek 4, czyli Language Link odpowiada na Wasze pytania Przedstawiamy czwarte nagranie z cyklu "Pytania i odpowiedzi". Tym razem odpowiadamy na następujące pytania:  Jakie formy płatności akceptujemy?  Czy tłumaczymy [...] czytaj więcej O tym, że tłumacz ustny jest trochę w cieniu, ale jednocześnie [...] Z przyjemnością prezentujemy kolejny wywiad z serii rozmów z naszymi tłumaczami. Tym razem swoimi doświadczeniami dzieli się z nami pani Iwona Gandor, tłumaczka [...] czytaj więcej Rekrutujemy! Doświadczeni tłumacze techniczni języka angielskiego [...] Dynamicznie się rozwijamy, dlatego nadszedł czas poszerzyć nasz zespół tłumaczy technicznych języka angielskiego. czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt