PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia stron internetowych Kraków

W dobie powszechnego dostępu do Internetu posiadanie strony internetowej przez przedsiębiorców wchodzących ze swoją ofertą na rynki europejskie oraz światowe to konieczność. Obcojęzyczna strona www pozwala dotrzeć z ofertą także do obcokrajowców mieszkających w Polsce. Wielojęzyczne serwisy otwierają dzisiaj firmom dostęp do ogromnej grupy ludzi i do nowych rynków na całym świecie, na których mogą one oferować swoje produkty i usługi. Takie serwisy stanowią interaktywną wizytówkę dla międzynarodowych przedsiębiorstw oraz umożliwiają komunikację.

Dlatego też oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia stron internetowych w ponad 30 językach. Dbamy o poprawność językową, merytoryczną i stylistyczną realizowanych przekładów. Zapewniamy dostosowanie treści stron www do wymagań odbiorców z lokalnych rynków na całym świecie. Doskonale wiemy, że serwisy internetowe muszą przyciągać uwagę i odpowiadać wymaganiom potencjalnych Klientów.

W zależności od potrzeb Klientów nasze biuro tłumaczeń proponuje albo usługę jednorazową albo stałą obsługę tłumaczeniową stron, które są często aktualizowane o nowe treści. Najczęściej realizujemy tłumaczenia na język angielski i niemiecki, ale przekładamy także strony na język włoski, ukraiński, rosyjski, francuski, hiszpański, czeski, arabski, norweski, japoński, hiszpański, szwedzki, chiński czy też polski. Gwarantujemy bezbłędność przekładu, rzetelność, szybką realizację usług i terminowość.

Doświadczeni tłumacze

Nasi tłumacze to zespół lingwistów i native speakerów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy nie tylko mogą się pochwalić doskonałą znajomością języka docelowego, ale są też specjalistami z różnych branż. To pozwala nam oferować profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne: prawnicze, finansowe, biznesowe, ekonomiczne, marketingowe, medyczne, techniczne, informatyczne, dokumentów, naukowe oraz z innych dziedzin.

Tłumaczymy i lokalizujemy:

  • strony internetowe,
  • sklepy internetowe,
  • opisy produktów i usług,
  • blogi,
  • portale branżowe,
  • aplikacje internetowe,
  • posty do mediów społecznościowych,
  • treści przeznaczone do użytku w kampaniach reklamowych.

Lokalizacja stron www

Pod pojęciem lokalizacji rozumiemy przystosowanie treści oraz wyglądu strony, stworzonej w danym języku na potrzeby rynków zagranicznych. Proces ten obejmuje zwykle przekład tekstu i dostosowanie go do przepisów i wymagań kulturowych danego kraju. Doskonale wiemy, że dopasowanie kulturowe, językowe i techniczne strony www przedsiębiorstwa wchodzącego na zagraniczne, rynki to podstawa skuteczności w dotarciu do potencjalnych Klientów. Dzięki współpracy z native speakerami z różnych krajów jesteśmy w stanie przystosować zawartość witryny do wymagań obcych rynków.

Cennik

Cena tłumaczenia serwisów www ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia i zależy od rodzaju przekładu, pary językowej, stopnia trudności i trybu tłumaczenia.

Wyślij do nas szczegóły zlecenia - bezpłatną wycenę przygotujemy w 25 minut.

Zapraszamy do współpracy.

Najnowsze posty na blogu

Q & A - odcinek 5, czyli Language Link odpowiada na Wasze pytania Przedstawiamy czwarte nagranie z cyklu "Pytania i odpowiedzi". Tym razem odpowiadamy na pytania dotyczące: formy składania [...] czytaj więcej "Tak jak inżynier nie może dzisiaj obejść się bez narzędzi [...] Z okazji Dnia Tłumacza mamy dla Was w prezencie... wywiad z tłumaczem. :) O swojej pracy, ale też o prywacie opowiada Pani Krystyna Gawryał, tłumaczka języka angielskiego. czytaj więcej 2000 stron tekstów prawniczych i pokrewnych w 2 miesiące? [...] Kilka dni wcześniej świętowaliśmy sylwestra. Nowy rok dopiero powoli się rozkręcał. W jednym z pierwszych dni 2020 roku odebraliśmy telefon od prawnika z amerykańskiej [...] czytaj więcej Q & A - odcinek 4, czyli Language Link odpowiada na Wasze pytania Przedstawiamy czwarte nagranie z cyklu "Pytania i odpowiedzi". Tym razem odpowiadamy na następujące pytania:  Jakie formy płatności akceptujemy?  Czy tłumaczymy [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt