PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia angielski - Kraków i nie tylko

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego oraz na język angielski z dowolnego języka z każdej tematyki. Realizujemy przekłady uwierzytelnione, określane potocznie jako przysięgłe, a także specjalistyczne i zwykłe. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do każdego Klienta oraz najwyższą jakość obsługi. Gwarantujemy terminowość realizacji przekładów.

 

Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych informacji – każdy tłumacz przysięgły angielskiego w naszym biurze zobowiązany jest do zachowania poufności tekstów. W trosce o wygodę naszych Klientów oferujemy prosty proces składania zamówień online z formalnościami ograniczonymi do minimum. Zapewniamy kompleksową obsługę językową firm, instytucji i osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz usług tłumacza języka angielskiego w Krakowie (lub w dowolnym innym miejscu w Polsce), skontaktuj się z nami - darmową wycenę przygotujemy w 25 minut..

 

 

Zakres usług

 

 • tłumaczenie pisemne - zwykłe i uwierzytelnione,
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, np. podczas spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych, u notariusza itp.,
 • tłumaczenia specjalistyczne,
 • korekta i redakcja tekstów,
 • kompleksowa obsługa konferencji i wynajem sprzętu.

 

Przekłady online


Potrzebujesz skorzystać z usług tłumaczeniowych, ale nie masz czasu przyjść do naszego biura? Wyślij dokument e-mailem, a my wycenimy usługę i po otrzymaniu akceptacji kosztów odeślemy przetłumaczony dokument. W przypadku tłumaczeń przysięgłych przy ich odbiorze konieczne jest okazanie oryginału.

Poufność danych


Zapewniamy poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji. Każdy tłumacz angielskiego w naszym biurze zobowiązany jest do zachowania poufności dokumentów, dlatego możesz być spokojny, powierzając nam do przetłumaczenia tajemnice handlowe, patenty i inne ważne dokumenty.

Bezpłatna wycena w 25 minut


Ze względu na to, że na cenę tłumaczeń angielskich wpływ ma tematyka tekstu, stopień trudności oraz planowany czas realizacji, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Zamów mailowo bezpłatną wycenę, wysyłając zapytanie z załączonym plikiem lub szczegółowym opisem tłumaczenia.

 

 

Doświadczeni tłumacze specjaliści


Nasze biuro tłumaczeń to zespół profesjonalnych tłumaczy przysięgłych i wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż z doświadczeniem translatorskim w zakresie języka angielskiego i wielu innych oraz z doskonałą znajomością specjalistycznego słownictwa. Dzięki współpracy z ekspertami możemy Państwu zagwarantować najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne dla dowolnej pary językowej: medyczne, techniczne, z branży IT, marketingowe, biznesowe, prawnicze, urzędowe, ekonomiczno-finansowe i z innych dziedzin. Są to najczęściej pisma kierowane do kontrahentów, umowy, sprawozdania finansowe, dokumenty rejestrowe firmy, instrukcje obsługi, umowy kupna nieruchomości, dokumenty procesowe, zeznania podatkowe, tłumaczenia dla lekarzy i pacjentów oraz wiele innych.

 

Tłumaczenia przysięgłe

 

Wykonuje je tłumacz przysięgły języka angielskiego, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. To osoba zaufania publicznego, specjalizująca się w wykonywaniu tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów. Tłumacz przysięgły angielskiego zobowiązany jest do zachowania szczególnej staranności, bezstronności i poufności. Tłumaczenia uwierzytelnione sporządza się w zwłaszcza w przypadku dokumentów wymagających potwierdzenia zgodności przekładu z oryginałem, wymaganych przez urzędy, sądy, uczelnie i inne instytucje. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w przypadku tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego i na język angielski standardowa strona rozliczeniowa obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą.

 

Najczęściej tłumaczymy:

 • dokumenty urzędowe, notarialne, sądowe,
 • akty urodzenia, małżeństwa i zgonu - odpisy pełne i skrócone,
 • świadectwa, dyplomy, certyfikaty i inne dokumenty potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • kontrakty, umowy, oferty i inne dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej,
 • zaświadczenia lekarskie,
 • dokumenty samochodowe,
 • publikacje naukowe,
 • teksty specjalistyczne - medyczne, prawnicze, techniczne i inne.

Współcześnie wiele osób deklaruje świetną znajomość języka angielskiego. Jednak gdy przyjrzeć się sprawie bliżej, okazuje się, że niejednokrotnie znajomość ta jest jednak niewystarczająca do dokonywania perfekcyjnych przekładów, które są bezbłędne, brzmią naturalnie, zredagowane są w stylu odpowiednim dla rodzaju komunikatu oraz cechują się poprawną terminologią i frazeologią specjalistyczną. Dlatego zawsze zachęcamy do korzystania z usług profesjonalnych tłumaczy języka angielskiego, specjalizujących się w tłumaczeniu z określonej dziedziny. Naprawdę zwykle nie warto pozornie oszczędzać na tłumaczeniu, zlecając je osobie, która dobrze zna angielski, ale nie jest zawodowym tłumaczem. W większości przypadków zamiast oszczędności powoduje to konieczność ponoszenia podwójnych kosztów, gdy ostatecznie okazuje się, że tekst jest na tyle słabej jakości, iż należy go oddać profesjonaliście do przetłumaczenia od nowa.

 

Tłumaczenia ustne

Świadczymy kompleksowe usługi tłumaczeń ustnych z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski dla klientów z Krakowa i całej Polski. Tłumaczenia ustne wymagają doświadczenia i bogatego warsztatu językowego, bowiem nie ma tutaj możliwości korekty jak w przypadku tłumaczeń pisemnych. Oferujemy profesjonalny przekład konsekutywny i symultaniczny w trakcie konferencji, spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych, negocjacji i wydarzeń, międzynarodowych konferencji oraz tłumaczenia rozmów telefonicznych. Tłumaczenia ustne z angielskiego i na angielski to jedne z najczęściej wykonywanych przekładów przez nasze biuro. Tłumacz przysięgły rzetelnie i merytorycznie przygotowuje się do zadania, cechuje się wysoką kulturą i całkowitą dyskrecją. W ramach zlecenia realizujemy także tłumaczenia ustne medialne, prawnicze/sądowe, wszystkich czynności u notariusza (umowy spółek, zgromadzenia wspólników, umowy kupna nieruchomości itd.), dla instytucji publicznych, np. śluby cywilne z obcokrajowcami, a także w różnych instytucjach (urzędy skarbowe, szpitale, banki, agencje ubezpieczeniowe, urzędy stanu cywilnego). Nasi tłumacze przekazują informację od nadawcy do odbiorcy w sposób prawidłowy i zrozumiały.

 

Tłumaczenia prawnicze

Istotny segment tłumaczeń specjalistycznych oferowanych przez nasze biuro stanowią tłumaczenia prawnicze. Dokonywanie tłumaczeń tekstów prawniczych wymaga znajomości prawa, specjalistycznej frazeologii i terminologii oraz formalnego języka rejestrowego. Nasi specjaliści z dziedziny nauk prawniczych i lingwistyki to profesjonaliści, którzy precyzyjnie operują słownictwem oraz wyróżniają się znajomością wszystkich zagadnień prawniczych. Twoje pisma zostaną przetłumaczone profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przekładamy m.in.: umowy, akty notarialne, pisma kierowane do kontrahentów, opinie prawne, dokumenty procesowe, rozporządzenia, uchwały i ustawy, pełnomocnictwa, dokumenty rejestrowe firmy i wiele innych.

 

Tłumaczenia ekonomiczno-biznesowe

W ramach tłumaczeń ekonomiczno- biznesowych przekładamy dokumenty pojawiające się w obrocie gospodarczym oraz związane z kwestią podatków i ubezpieczeń. W zakresie tłumaczeń ekonomicznych przekładamy z języka angielskiego i na język angielski dokumenty ubezpieczeniowe tj. oferty ubezpieczeń, polisy, zaświadczenia o ubezpieczeniu, wnioski o wypłatę. Oferujemy także tłumaczenia biznesowe takich materiałów jak np. faktury, pisma, zeznania podatkowe, protokoły z audytów, sprawozdania finansowe, raporty, deklaracje i wiele innych.

 

Tłumaczenia techniczne

Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia techniczne w różnych kombinacjach językowych z języka angielskiego i na język angielski. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z Krakowa i z całej Polski. Zapewniamy rzetelny przekład dokumentacji technicznej z różnych dziedzin, m.in.: instrukcje obsługi, katalogi i specyfikacje techniczne maszyn, instrukcje urządzeń, materiały związane z certyfikacją i kontrolą jakości, karty charakterystyki i bezpieczeństwa, książki serwisowe, kosztorysy, harmonogramy i wiele innych. Nasz zespół lingwistów posługuje się specjalistyczną terminologią. Tłumaczymy rzetelnie i fachowo, w sposób czytelny dla odbiorcy.

 

Tłumaczenia medyczne

Zapotrzebowanie na specjalistyczne tłumaczenia angielskich dokumentów medycznych z roku na rok rośnie. Realizujemy przekład dokumentów medycznych bezpośrednio z języka obcego na inny język. Tłumaczenia medyczne wykonują wyszkoleni lekarze z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem merytorycznym oraz z biegłą znajomością języka. Wykonujemy tłumaczenia dla lekarzy, farmaceutów, pacjentów i firm medycznych. W ramach usługi tłumaczymy m.in. dokumentacje badań klinicznych, dokumenty rejestracyjne leków, instrukcje urządzeń i aparatury medycznej, wyniki badań, historie choroby pacjentów, materiały dla pacjentów, publikacje medyczne i wiele innych. Język tekstów medycznych nasycony jest specjalistyczną terminologią, dlatego najlepiej powierzyć przekład takich materiałów profesjonalistom z naszego biura tłumaczeń.

 

Pomimo lokalizacji naszego biura - Kraków, ul. Lea 64 - pracujemy dla Klientów z całej Polski i z zagranicy.

Zapraszamy do współpracy.

 

Najnowsze posty na blogu

2000 stron tekstów prawniczych i pokrewnych w 2 miesiące? [...] Kilka dni wcześniej świętowaliśmy sylwestra. Nowy rok dopiero powoli się rozkręcał. W jednym z pierwszych dni 2020 roku odebraliśmy telefon od prawnika z amerykańskiej [...] czytaj więcej Q & A - odcinek 4, czyli Language Link odpowiada na Wasze pytania Przedstawiamy czwarte nagranie z cyklu "Pytania i odpowiedzi". Tym razem odpowiadamy na następujące pytania:  Jakie formy płatności akceptujemy?  Czy tłumaczymy [...] czytaj więcej O tym, że tłumacz ustny jest trochę w cieniu, ale jednocześnie [...] Z przyjemnością prezentujemy kolejny wywiad z serii rozmów z naszymi tłumaczami. Tym razem swoimi doświadczeniami dzieli się z nami pani Iwona Gandor, tłumaczka [...] czytaj więcej Rekrutujemy! Doświadczeni tłumacze techniczni języka angielskiego [...] Dynamicznie się rozwijamy, dlatego nadszedł czas poszerzyć nasz zespół tłumaczy technicznych języka angielskiego. czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt