PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia angielski - Kraków i nie tylko

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego oraz na język angielski z dowolnego języka. Realizujemy przekłady uwierzytelnione, określane potocznie jako przysięgłe, a także specjalistyczne i zwykłe. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do każdego Klienta oraz najwyższą jakość obsługi. Gwarantujemy terminowość realizacji przekładów.

 

Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych informacji – każdy tłumacz przysięgły angielskiego w naszym biurze zobowiązany jest do zachowania poufności tekstów. W trosce o wygodę naszych Klientów oferujemy prosty proces składania zamówień online z formalnościami ograniczonymi do minimum. Zapewniamy kompleksową obsługę językową firm, instytucji i osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz usług tłumacza języka angielskiego w Krakowie (lub dowolnym innym miejscu w Polsce), skontaktuj się z nami - darmową wycenę przygotujemy w 25 minut.

 

 

Zakres usług

 

 • tłumaczenie pisemne - zwykłe i uwierzytelnione,
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, np. podczas spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych, u notariusza itp.,
 • tłumaczenia specjalistyczne,
 • weryfikacje i poświadczanie przekładów wykonanych przez innych tłumaczy,
 • korekta i redakcja tekstów,
 • kompleksowa obsługa konferencji i wynajem sprzętu.

 

Przekłady online


Potrzebujesz skorzystać z usług tłumaczeniowych, ale nie masz czasu przyjść do naszego biura? Wyślij dokument e-mailem, a my wycenimy usługę i po otrzymaniu akceptacji kosztów odeślemy przetłumaczony dokument. W przypadku tłumaczeń przysięgłych przy ich odbiorze konieczne jest okazanie oryginału.

Poufność danych


Zapewniamy poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji. Każdy tłumacz angielskiego w naszym biurze zobowiązany jest do zachowania poufności dokumentów, dlatego mogą być Państwo spokojni, powierzając nam do przetłumaczenia tajemnice handlowe, patenty i inne ważne dokumenty.

Bezpłatna wycena w 25 minut


Ze względu na to, że na cenę tłumaczeń angielskich wpływ ma tematyka tekstu, stopień trudności oraz planowany czas realizacji, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Zamów mailowo bezpłatną wycenę, wysyłając zapytanie z załączonym plikiem lub szczegółowym opisem tłumaczenia.

 

 

Doświadczeni tłumacze specjaliści


Nasze biuro tłumaczeń to zespół profesjonalnych tłumaczy przysięgłych i wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż z doświadczeniem translatorskim w zakresie języka angielskiego i wielu innych oraz z doskonałą znajomością specjalistycznego słownictwa. Dzięki współpracy z ekspertami możemy Państwu zagwarantować najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne: medyczne, techniczne, z branży IT, marketingowe, prawnicze, urzędowe, finansowe i z innych dziedzin.

 

Tłumaczenia przysięgłe

 

Wykonuje je tłumacz przysięgły języka angielskiego wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. To osoba zaufania publicznego, uprawniona i specjalizująca się w wykonywaniu tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów. Tłumacz przysięgły angielskiego zobowiązany jest do zachowania szczególnej staranności, bezstronności i poufności. Tłumaczenia uwierzytelnione sporządza się w szczególności w przypadku dokumentów wymagających potwierdzenia zgodności przekładu z oryginałem, wymaganych przez urzędy, sądy, uczelnie i inne instytucje. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w przypadku tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego i na język angielski standardowa strona rozliczeniowa obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą.

 

Najczęściej tłumaczymy:

 • dokumenty urzędowe, notarialne, sądowe,
 • akty urodzenia, małżeństwa i zgonu - odpisy pełne i skrócone,
 • świadectwa, dyplomy, certyfikaty i inne dokumenty potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • kontrakty, umowy, oferty i inne dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej,
 • zaświadczenia lekarskie,
 • dokumenty samochodowe,
 • publikacje naukowe,
 • teksty specjalistyczne - medyczne, prawnicze, techniczne i inne.

Współcześnie wiele osób deklaruje świetną znajomość języka angielskiego. Jednak gdy przyjrzeć się sprawie bliżej, okazuje się, że niejednokrotnie znajomość ta jest jednak niewystarczająca do dokonywania perfekcyjnych przekładów, które są bezbłędne, brzmią naturalnie, zredagowane są w stylu odpowiednim dla rodzaju komunikatu oraz cechują się poprawną terminologią i frazeologią specjalistyczną. Dlatego zawsze zachęcamy do korzystania z usług profesjonalnych tłumaczy języka angielskiego, specjalizujacych się w tłumaczeniu z określonej dziedziny. Naprawdę zwykle nie warto pozornie oszczędzać na tłumaczeniu, zlecając je osobie, która dobrze zna angielski, ale nie jest zawodowym tłumaczem. W większości przypadków zamiast oszczędności powoduje to konieczność ponoszenia podwójnych kosztów, gdy ostatecznie okazuje się, że tekst jest na tyle słabej jakości, iż należy go oddać profesjonaliście do przetłumaczenia od nowa.

 

Pomimo lokalizacji naszego biura - Kraków, ul. Prądnicka 48 - pracujemy dla Klientów z całej Polski i z zagranicy.

Zapraszamy do współpracy.

 

Najnowsze posty na blogu

WŁAŚCIWE RZECZY DAĆ SŁOWO… LUB OBRAZ Obraz kontra słowo? Od lat staram się łączyć twórczość [...] czytaj więcej ✉ Nowa lokalizacja już od 19 marca ✉ Drodzy Klienci, Od 19 marca zapraszamy do nowej lokalizacji przy ul. Prądnickiej 48 w Krakowie. Wraz z przeprowadzką następuje zmiana [...] czytaj więcej ✈ Na lotnisku, w czasie wakacji, a nawet przy świecach… Wiele osób wykonuje je w różnego rodzaju miejscach, jednak tłumacze najczęściej wybierają dom. Nie muszą być to żadne nadzwyczajne cztery [...] czytaj więcej Skąd biorą się tłumacze? Pytanie „skąd się biorą” jest jednym z najczęściej zadawanych, pojawiającym się na ustach osób w różnym wieku. Dziesiątki ludzi [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń Language Link


Tel: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu oraz obsługi konferencji:
konferencje@language-link.pl

Adres:

ul. Prądnicka 48, 31-202 Kraków

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17.

Numer rachunku bankowego: PKO BP 19 1440 1185 0000 0000 1600 1031 kod Swift: BPKOPLPW
NIP: 945-196-53-59
REGON: 120523222

 

Tramwaj: 3, 5, 18, 50 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Autobus: 132, 164  (przystanek: Pielęgniarek), 140, 154 (przystanek: Szpital Narutowicza lub )

Pieszo: ok. 20-25 minut od Rynku GłównegoNapisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe z siedzibą w Krakowie, ul. Bronowicka 11.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ