PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia francuski Kraków

Oferujemy tłumaczenia z języka francuskiego oraz na język francuski w kombinacji z różnymi językami. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z wielu dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji i klientów prywatnych. Nasze biuro tłumaczeń stosuje zasadę podwójnej korekty - każdy przekład podlega weryfikacji przez drugą osobę w celu wyeliminowania ewentualnych błędów. Zapewniamy terminową realizację oraz poufność i bezpieczeństwo powierzonych dokumentów.

Szukasz profesjonalnego tłumacza francuskiego?

Dobrze trafiłeś!


Tłumaczenia z języka francuskiego i na język francuski

 

Nasi tłumacze to wykształceni specjaliści, znający język francuski i posiadający obszerną wiedzę z wielu branż, w tym w odniesieniu do tłumaczeń technicznych i medycznych. Co więcej, współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi języka francuskiego wpisanymi na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia wielu treści, m.in. dokumentów wymagających przekładu uwierzytelnionego, a także treści na strony www, tekstów medycznych, eksperckich, technicznych i zwykłych.

Nasze biuro oferuje tłumaczenie zarówno z języka polskiego na język francuski, jak i z języka francuskiego na język polski. Ponadto wykonujemy przekłady z języka francuskiego na inne języki. Przetłumaczony tekst podlega dwustopniowej korekcie, dzięki której nasi klienci otrzymują w pełni poprawny gramatycznie i językowo tekst. Co więcej, każdy współpracujący z nami tłumacz francuski zobowiązany jest do podpisania klauzuli poufności i zachowania w tajemnicy tłumaczonych treści.


Usługi tłumaczeniowe - Tłumacz polsko-francuski

 

Nasza oferta obejmuje usługi tłumaczeń pisemnych - uwierzytelnionych i zwykłych, a także tłumaczenia ustne - symultaniczne i konsekutywne, korekty tekstów i tłumaczenia specjalistyczne. Współpracujemy z klientami z całej Europy i innych kontynentów, a do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

 

Tłumacz przysięgły francuski Kraków


Z pełną poprawnością językową i zapewnieniem poufności danych wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak akty zgonu, akty małżeństwa, czy akty urodzenia. Ponadto zajmujemy się przekładem odpisów z rejestru przedsiębiorstw lub odpisów z ksiąg wieczystych.Specjalizujemy się w tłumaczeniu dokumentów wymagających potwierdzenia zgodności przekładu z oryginalnym dokumentem (tłumaczenia uwierzytelnione), a także w przekładach zwykłych tekstów. Do naszych najczęstszych zadań należy tłumaczenie dokumentów takich jak świadectwa, dyplomy, zaświadczenia, dokumentacja pojazdów (dowód rejestracyjny, karta pojazdu, dowód zakupu) i wiele innych. Przekładamy również dokumenty z języka francuskiego na polski oraz odwrotnie z branży medycznej takie jak instrukcje obsługi urządzeń, ulotki dołączane do leków, czy dokumentacja pacjentów. Każde tłumaczenie przysięgłe jest akceptowane w wielu instytucjach państwowych.


Oprócz tego sporządzamy tłumaczenia pism urzędowych i aktów notarialnych, a także przekłady dokumentów księgowych, finansowych, czy umów i ofert. Każde tłumaczenie wyceniane jest indywidualnie, w zależności od czynników takich jak: rodzaj i długość tekstu, jego tematyka, rodzaj i język tłumaczenia, tryb przekładu i wiele innych. Realizujemy każde zlecenie z najwyższą jakością!

Zapewniamy profesjonalne i ekspresowe przekłady, a bezpłatną wycenę tłumaczenia przygotujemy już w 25 minut. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia z lub na język francuski - skontaktuj się z nami!

 

Rodzaje tłumaczeń z i na język francuski - tłumaczenia przysięgłe, ustne i medyczne

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale poszerzamy naszą ofertę tłumaczeń. Usługi naszego biura obejmują m.in.:

 • Tłumaczenia pisemne - Wykonamy przekłady gotowych tekstów, zarówno tych zwykłych, jak i wymagających poświadczenia przez tłumacza przysięgłego. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumentację, a także treści specjalistyczne czy umowy handlowe. Co więcej, możemy dla Państwa przetłumaczyć treści na strony www, teksty marketingowe, specjalistyczne, techniczne i medyczne.
  Wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe patentów, rozpraw sądowych czy umów międzynarodowych. Z Pełną dbałością o szczegóły i poprawność językową wykonujemy korekty przetłumaczonych tekstów.
 • Tłumaczenia ustne - Zajmujemy się tłumaczeniem ustnym wypowiedzi w języku polskim na język francuski i odwrotnie. Realizujemy tłumaczenia symultaniczne - wówczas przekład odbywa się niemalże jednocześnie oraz tłumaczenia konsekutywne - gdy francuski tłumacz przekłada daną wypowiedź po zakończeniu mowy. Tłumaczenia symultaniczne zwykle sprawdzają się podczas transmisji na żywo czy międzynarodowych konferencji, konsekutywne zaś najczęściej mają miejsce podczas konferencji prasowych, spotkań, czy rozpraw w sądzie. Tłumacze francuscy podczas tłumaczenia uwzględniają specyfikę języka mówionego. Tłumaczenie ustne wymaga od tłumacza języka francuskiego szybkiego, a zarazem precyzyjnego przekładu wypowiedzi.
 • Tłumaczenie dokumentacji i treści medycznych - Wykonujemy tłumaczenia zarówno dokumentacji medycznej, w której skład wchodzą np. wyniki badań, karty pacjentów, czy zaświadczenia lekarskie, jak i treści takich jak instrukcje obsługi urządzeń medycznych, dokumenty do rejestracji leków, czy wytyczne dotyczące zażywania leków (teksty specjalistyczne).
 • Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne, tłumaczenia przysięgłe, ustne - Nasi tłumacze stale poszerzają swoją wiedzę, dlatego oferujemy tłumaczenia eksperckie z wielu branż. Możemy przetłumaczyć z francuskiego i z polskiego na francuski wytyczne odnośnie korzystania z urządzeń, specyfikacje maszyn, katalogi ofertowe, materiały związane z kontrolą jakości urządzeń i substancji, umowy handlowe, dokumenty finansowe (faktury, sprawozdania finansowe, raporty itp.), książki serwisowe, kosztorysy i wiele innych.


Tłumacz francuski - tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

 

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firm z całego świata. Każde tłumaczenie na polski i na francuski tłumacz wykonuje z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Zachęcamy do odwiedzenia nas stacjonarnie w celu omówienia szczegółów współpracy, jednak dbając o komfort klientów, nasze biuro zajmuje się także tłumaczeniami w formie online. Treści można przesłać w formacie .docx, .txt, .pdf, .doc, .odt, .rtf, .xls, a także PowerPoint lub .jpg. Materiały do tłumaczenia mogą być w wersji papierowej lub elektronicznej. Przetłumaczony tekst (tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykłe, medyczne) dostarczane są do klientów indywidualnych jak i biznesowych w ustalony wcześniej sposób. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, zalecamy, aby odebrać dokument osobiście w siedzibie firmy.

Najczęściej tłumaczymy:

 • Akty zgonu, akty małżeństwa, akty urodzenia,
 • Świadectwa, dyplomy i inne dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
 • Dokumenty tłumaczone na potrzeby szkoły,
 • Dokumenty urzędowe i akty notarialne,
 • Dokumentację samochodową,
 • Dokumentację techniczną,
 • Dokumentację medyczną,
 • Instrukcje obsługi urządzeń i specyfikacje produktów,
 • Dokumenty księgowe i finansowe,
 • Umowy i oferty biznesowe,
 • Odpisy z rejestru przedsiębiorstw,
 • Odpisy ksiąg wieczystych i wiele innych.

 

Jeśli w powyższym spisie nie znajdujesz interesującego Cię tłumaczenia, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów przekładu, a nasi specjaliści bez problemu wykonają tłumaczenie. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Wystarczy przesłać nam plik do weryfikacji, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 25 minut w celu omówienia szczegółów współpracy.


Specyfika języka francuskiego

 

Język francuski wywodzi się z łaciny i należy do grupy języków romańskich. Jest trzecim językiem na świecie pod względem popularności wśród osób uczących się, a także w komunikacji międzynarodowej. W wielu krajach język francuski jest językiem urzędowym lub też powszechnie używanym.

Język francuski, oprócz tego, że jest jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej, jest również używany w wielu innych organizacjach międzynarodowych,Francuski jest również językiem kultury, sztuki i nauki, od sztuki filmowej po literaturę i filozofię. Wiele prestiżowych uniwersytetów na całym świecie oferuje studia w języku francuskim, co przyciąga studentów z różnych krajów. Francuski jest także językiem biznesowym, szczególnie w Europie i Afryce, co czyni go ważnym językiem dla biznesmenów i przedsiębiorców. Dlatego też szacuje się, że ponad 200 milionów osób posługuje się francuskim jako językiem głównym.

Wieloletnie doświadczenie Language Link

 

Nasze biuro oferuje usługi tłumaczeń zarówno w języku francuskim, jak i w wielu innych językach. Chętnie podejmiemy się przekładu zleconych przez Państwa treści. Zachęcamy do odwiedzenia nas w biurze w Krakowie, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy.

Gwarantujemy, że każdy nasz tłumacz przysięgły podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie i przygotowuje tłumaczenie z zachowaniem najwyższych standardów. Dokument jest opatrywane pieczęcią, zweryfikowanego tłumacza przysięgłego, który znajduje się na liście tłumaczy przysięgłych, opracowaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Skontaktuj się z nami, bezpłatną wycenę przygotujemy w 25 minut.

Zapraszamy do naszego biura - Kraków, ul. Lea 64.

 

tłumaczenia francuski

FAQ


Ile czasu zajmuje tłumaczenie?

Czas realizacji zlecenia dla przekładów z języka ukraińskiego zależny jest od rodzaju i długości tekstu, ale terminy realizacji są dostosowywane do potrzeb klientów. Tłumaczenia pisemne realizujemy w 3 trybach:

 • zwykłym – do 6 stron na dobę,
 • ekspresowym – od 6 do 10 stron na dobę,
 • super ekspresowym – powyżej 10 stron na dobę oraz tłumaczenia wykonywane w dniu przyjęcia zlecenia.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Standardowa strona rozliczeniowa w przypadku tłumaczenia uwierzytelnionego obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą. Dla tłumaczeń zwykłych jednostka rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami.

Najnowsze posty na blogu

Tłumaczenia Konsekutywne - Na Czym Polegają? Tłumaczenia ustne to jedne z najczęściej świadczonych przez tłumaczy usług. Przekłady ustne dzielimy na symultaniczne i konsekutywne, którym przyjrzymy się w dzisiejszym wpisie. Jaka [...] czytaj więcej Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdów - czy jest [...] Kupiłeś samochód z zagranicy i zastanawiasz się, czy i kiedy tłumaczenie dokumentów auta jest konieczne? Czy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami w każdym przypadku [...] czytaj więcej Tłumaczenia ustne - czym są i jakie są ich rodzaje? W biznesie czy w polityce zapotrzebowanie na przekłady ustne jest bardzo duże. Rodzaj tłumaczenia ustnego należy jednak odpowiednio dopasować do charakteru danego spotkania. Inne tłumaczenie [...] czytaj więcej Tłumaczenie dokumentów do rejestracji samochodu Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego podaje, że w maju 2022 roku zarejestrowano w Polsce aż 69 589 samochodów sprowadzonych z innych krajów. W celu rejestracji pojazdów należy [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Telefon:

+48 12 341 55 76,

+48 722 101 120,

+48 533 324 624,

+48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem:

pisemne@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem:

ustne@language-link.pl

 

W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem:

konferencje@language-link.plAdres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031,
kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2023 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Logo Language Link
Tlumaczenia francuski Kraków - Language Link Logo Language Link
Lea 64 Kraków 30-058 PL
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt