PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia ustne

Zapraszamy do skorzystania z obsługi językowej konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń, warsztatów, seminariów, spotkań biznesowych, targów międzynarodowych i innych imprez odbywających się zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferujemy tłumaczenia ustne, świadczymy usługi podczas negocjacji i rozmów handlowych. spotkań biznesowych oraz telekonferencji i wideokonferencji.

Oferujemy translacje z udziałem doświadczonych tłumaczy słowa żywego, swobodnie poruszających się w omawianych tematach. Realizujemy tłumaczenia ustne z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i wielu innych języków. Pracownicy naszego biura tłumaczeń w Krakowie to osoby rzetelne, z bogatym doświadczeniem zawodowym z zakresu tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych. Nasze wysokie kompetencje językowe idą w parze z wiedzą z określonej dziedziny. Dlatego dokonujemy przekładów specjalistycznych: medycznych, technicznych itp.

Zdajemy sobie sprawę, że tłumacz oraz wykonywany przez niego przekład stają się wizytówką naszego Klienta, a także często decydują o sukcesie organizowanego przedsięwzięcia. Dlatego oddajemy do dyspozycji Klientów najlepszych tłumaczy kabinowych o wieloletnim doświadczeniu, nienagannej prezencji i wysokiej kulturze osobistej, którzy zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń.

W razie potrzeby istnieje również możliwość wynajęcia specjalistycznego sprzętu do tłumaczeń kabinowych.

Rodzaje przekładów ustnych

 

Tłumaczenia konsekutywne

Wykonywane są np. w czasie rozmów, spotkań biznesowych, negocjacji, szkoleń, prezentacji, konferencji prasowych, imprez okolicznościowych oraz innych wydarzeń dla niewielkiej liczby uczestników. Tłumacze ustni przekładają wypowiedzi prelegenta po kilku wypowiedzianych przez niego zdaniach, podczas przerw w wystąpieniu. Tłumaczenie konsekutywne sprawdzi się jeśli planujesz zorganizować konferencję prasową, czy też masz spotkanie lub negocjacje biznesowe.

Tłumaczenia symultaniczne


Tłumaczenia symultaniczne (kabinowe) realizowane są m.in. w czasie konferencji, kongresów, szkoleń, obrad, seminariów z większą liczbą uczestników. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń ustnych. Tłumaczenia kabinowe wykonywane są z użyciem specjalistycznego sprzętu, w dźwiękoszczelnej kabinie, przez parę tłumaczy pracujących na zmianę. Przekładają oni wypowiedzi prelegenta na bieżąco, w czasie rzeczywistym lub z kilkusekundowym opóźnieniem. Dźwięk przekazywany jest do zestawów słuchawkowych i telefonów. Dzięki użyciu sprzętu konferencyjnego uczestnicy konferencji będący delegatami z wielu krajów mogą słuchać jednego mówcy w tym samym czasie. Tłumaczenia konferencyjne to jedne z najtrudniejszych przekładów, wymagają od tłumacza ogromnego skupienia.

Szeptane

To rodzaj tłumaczenia symultanicznego wykonywanego dla jednej osoby lub kilku osób. Tłumacz przekłada wypowiedzi ściszonym głosem do ucha słuchacza, bez użycia sprzętu. Tego typu usługi tłumaczeniowe realizowane są w szczególności dla jednej lub kilku osób, gdy spotkania prowadzone są w obcym dla nich języku.

Przysięgłe 

Tego typu tłumaczenia realizowane są przy podpisywaniu aktu notarialnego, umowy, podczas zgromadzeń akcjonariuszy lub wspólników, przy załatwianiu różnego rodzaju formalności w urzędach czy w sądzie. Przekładu dokonuje tłumacz przysięgły posiadający uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości; oferujemy pomoc podczas załatwiania różnych spraw w urzędach i instytucjach finansowych, sądach, prokuraturze i w przypadku innych spotkań wymagających uwierzytelnienia.

A Vista

Tekst pisany i przekładany ustnie na określony język bez wcześniejszego przygotowania.

 

Cennik

Ze względu na różnorodny charakter zleceń, cena ustalana jest indywidualnie. Głównym determinantem jest rodzaj tłumaczenia ustnego oraz wiele innych czynników m.in. pary językowej, rodzaju dokumentów z uwzględnieniem stopnia trudności, czasu pracy, liczby tłumaczy, miejsca itp. W celu otrzymania bezpłatnej wyceny prosimy o przesłanie wstępnych informacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: ustne@language-link.pl lub konferencje@language-link.pl, lub odwiedź nasze biuro: ul. Lea 64, Kraków.

Zobacz również

Najnowsze posty na blogu

Profesjonalne tłumaczenia a tłumaczenia maszynowe typu Google [...] Nawet korzystając z Google Translate tylko sporadycznie można zauważyć, że jakość tłumaczeń wzrosła nieporównywalnie w stosunku do tego, co program oferował [...] czytaj więcej Wycena tłumaczenia - dlaczego okazanie dokumentu jest niezbędne [...] Wycena w 15 minut? W naszym biurze tłumaczeń to standard. Wypełniony formularz trafia do konsultanta, który udziela informacji zwrotnej na temat kosztów [...] czytaj więcej Język angielski brytyjski a amerykański - różnice Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym. Posługuje się nim blisko 360 [...] czytaj więcej Czy zawsze konieczne jest okazanie oryginału przy zlecaniu [...] Zamówienie odbierzemy w paczkomacie, na miejsce szybko dojedziemy wypożyczoną hulajnogą elektryczną, a obiad zamówimy w aplikacji. Świat może i jest [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt