PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia ustne symultaniczne

Oferujemy tłumaczenia podczas konferencji, kongresów, szkoleń, narad, sympozjów, spotkań biznesowych oraz negocjacji z większą liczbą uczestników - od kilkunastu do kilkuset osób. To rodzaj tłumaczeń ustnych wykonywanych z użyciem specjalistycznego sprzętu, w specjalnej dźwiękoszczelnej kabinie, przez parę tłumaczy pracujących na zmianę. Tłumacz jednocześnie słucha wypowiedzi prelegentów i przekłada je w czasie rzeczywistym lub z kilkusekundowym opóźnieniem. Uczestnicy spotkania słyszą przekład na bieżąco w swoich słuchawkach.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, podejmujemy się wymagających zleceń. Realizujemy zlecenia w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i wielu innych. Realizujemy tłumaczenia symultaniczne na terenie całego kraju, a także za granicą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy:

 • tłumaczenia ustne z różnych dziedzin w ponad 30 językach, nawet w kilku kombinacjach językowych jednocześnie,
 • sprzęt konferencyjny (kabiny, aparatura symultaniczna, nagłośnienie, konferencyjne urządzenia multimedialne oraz audiowizualne etc.),
 • obsługę techniczną, montaż i transport,
 • doradztwo na etapie przygotowywania wydarzenia.

 

Najlepsi tłumacze

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami z dobrą dykcją. Tłumaczenia symultaniczne to najtrudniejsza forma przekładów ustnych. Ich realizacja wymaga nie tylko biegłej znajomości języka obcego, ale także podzielności uwagi, wysokiej koncentracji i refleksu. Na długo przed planowanym wydarzeniem dogłębnie zapoznajemy się z otrzymanymi materiałami, na tej podstawie przygotowujemy się i poszerzamy wiedzę merytoryczną oraz specjalistyczne słownictwo, aby przekład przebiegł w sposób profesjonalny i bez zakłóceń.

Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni tłumacze, ale także specjaliści z różnych branż swobodnie poruszający się w omawianych tematach, co pozwala nam oferować przekłady techniczne, medyczne, finansowe, prawnicze i wiele innych. Każdy tłumacz ustny pracujący w naszej firmie to osoba rzetelna, z bogatym doświadczeniem zawodowym z zakresu przekładów konsekutywnych i symultanicznych. Wysokie kompetencje tłumaczy idą w parze z wiedzą z określonej dziedziny, a do każdego spotkania dobieramy odpowiednich tłumaczy specjalizujących się w danej dziedzinie.

Cennik

Ze względu na złożony charakter tłumaczeń ustnych ceny ustalane są indywidualnie dla każdego zlecenia. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę. Wysyłając zapytanie należy podać:

 • tematykę planowanego spotkania
 • języki, w których będą odbywać się tłumaczenia
 • informację, czy potrzebny będzie sprzęt konferencyjny
 • w przypadku zapotrzebowania na sprzęt – liczbę odbiorników dla uczestników wydarzenia
 • miejsce wydarzenia
 • datę i czas trwania konferencji
 • inne istotne informacje.

Jeśli planujesz konferencję, szkolenia lub spotkanie biznesowe z udziałem zagranicznych gości i potrzebujesz tłumacza, który zapewni sprawną i profesjonalną obsługę wydarzenia, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasze biuro - ul. Lea 64, 30-058 Kraków.

Zapraszamy do współpracy!

tłumaczenia konferencji kraków

Źródło: Pixabay.com

Najnowsze posty na blogu

Profesjonalne tłumaczenia a tłumaczenia maszynowe typu Google [...] Nawet korzystając z Google Translate tylko sporadycznie można zauważyć, że jakość tłumaczeń wzrosła nieporównywalnie w stosunku do tego, co program oferował [...] czytaj więcej Wycena tłumaczenia - dlaczego okazanie dokumentu jest niezbędne [...] Wycena w 15 minut? W naszym biurze tłumaczeń to standard. Wypełniony formularz trafia do konsultanta, który udziela informacji zwrotnej na temat kosztów [...] czytaj więcej Język angielski brytyjski a amerykański - różnice Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym. Posługuje się nim blisko 360 [...] czytaj więcej Czy zawsze konieczne jest okazanie oryginału przy zlecaniu [...] Zamówienie odbierzemy w paczkomacie, na miejsce szybko dojedziemy wypożyczoną hulajnogą elektryczną, a obiad zamówimy w aplikacji. Świat może i jest [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt