PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia przysięgły języka norweskiego Kraków

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, instytucji oraz firm. Zapewniamy minimum formalności, terminową realizację i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi i zwykłymi, którzy zapewniają wysoką jakość i bezbłędność przekładów. Tłumaczenia norweskie specjalistyczne weryfikowane są przez specjalistów z określonej dziedziny. Zapewniamy poufność powierzanych nam informacji.

Skontaktuj się z nami, a bezpłatną wycenę przygotujemy w 25 minut od otrzymania zgłoszenia. Wycena opiera się na liczbie stron rozliczeniowych. Strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków ze spacjami, a zwykłego – 1500.

Oferujemy:

 • tłumaczenia pisemne - przysięgłe i zwykłe oraz specjalistyczne.
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe
 • korektę i redakcję tekstów.

Najczęściej tłumaczone dokumenty:

 • akty zgonu, akty małżeństwa (Vigselattest), akty urodzenia (Fødselsattest),
 • świadectwa, dyplomy i inne dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
 • dokumenty urzędowe i notarialne,
 • dokumenty samochodowe,
 • dokumenty księgowe i finansowe,
 • umowy i oferty biznesowe,
 • odpisy z rejestru przedsiębiorstw,
 • odpisy ksiąg wieczystych,
 • inne dokumenty wymagające uwierzytelnienia.

Specyfika języka

Język norweski należy do skandynawskiej grupy języków germańskich. Jego korzenie sięgają zachodnich dialektów staronordyckich, a obecnie używany jest w dwóch formach: odmianie literackiej oraz nowonorweskiej (użytkowej).
Językiem tym włada od 4,7 do 5 milionów osób. Nie obowiązują jednak żadne standardy wymowy - jest on w znacznym stopniu rozproszony dialektalnie, co powoduje, że każdy z dialektów uznawany jest za równie poprawny. Norweski określa się jako bliski równowagi spółgłoskowo - samogłoskowej. O ile więc brzmienie samogłosek jest dość ujednolicone w poszczególnych dialektach, o tyle wymowa spółgłosek wykazuje znaczne zróżnicowanie. Jest językiem urzędowym w Norwegii, Svalbard oraz na terenie Rady Nordyckiej. Używa się głównie w Norwegii, ale również w Szwecji, Danii czy USA.


Zapraszamy do współpracy.

 

tłumaczenia norweski

Najnowsze posty na blogu

Profesjonalne tłumaczenia a tłumaczenia maszynowe typu Google [...] Nawet korzystając z Google Translate tylko sporadycznie można zauważyć, że jakość tłumaczeń wzrosła nieporównywalnie w stosunku do tego, co program oferował [...] czytaj więcej Wycena tłumaczenia - dlaczego okazanie dokumentu jest niezbędne [...] Wycena w 15 minut? W naszym biurze tłumaczeń to standard. Wypełniony formularz trafia do konsultanta, który udziela informacji zwrotnej na temat kosztów [...] czytaj więcej Język angielski brytyjski a amerykański - różnice Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest najpopularniejszym językiem obcym. Posługuje się nim blisko 360 [...] czytaj więcej Czy zawsze konieczne jest okazanie oryginału przy zlecaniu [...] Zamówienie odbierzemy w paczkomacie, na miejsce szybko dojedziemy wypożyczoną hulajnogą elektryczną, a obiad zamówimy w aplikacji. Świat może i jest [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt