PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia przysięgły języka norweskiego Kraków

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, instytucji oraz firm. Zapewniamy minimum formalności, terminową realizację i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi i zwykłymi, którzy zapewniają wysoką jakość i bezbłędność przekładów. Tłumaczenia norweskie specjalistyczne weryfikowane są przez specjalistów z określonej dziedziny. Zapewniamy poufność powierzanych nam informacji.

Skontaktuj się z nami, a bezpłatną wycenę przygotujemy w 25 minut od otrzymania zgłoszenia. Wycena opiera się na liczbie stron rozliczeniowych. Strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków ze spacjami, a zwykłego – 1500.

Oferujemy:

 • tłumaczenia pisemne - przysięgłe i zwykłe oraz specjalistyczne.
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe
 • korektę i redakcję tekstów.

Najczęściej tłumaczone dokumenty:

 • akty zgonu, akty małżeństwa (Vigselattest), akty urodzenia (Fødselsattest),
 • świadectwa, dyplomy i inne dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
 • dokumenty urzędowe i notarialne,
 • dokumenty samochodowe,
 • dokumenty księgowe i finansowe,
 • umowy i oferty biznesowe,
 • odpisy z rejestru przedsiębiorstw,
 • odpisy ksiąg wieczystych,
 • inne dokumenty wymagające uwierzytelnienia.

Specyfika języka

Język norweski należy do skandynawskiej grupy języków germańskich. Jego korzenie sięgają zachodnich dialektów staronordyckich, a obecnie używany jest w dwóch formach: odmianie literackiej oraz nowonorweskiej (użytkowej).
Językiem tym włada od 4,7 do 5 milionów osób. Nie obowiązują jednak żadne standardy wymowy - jest on w znacznym stopniu rozproszony dialektalnie, co powoduje, że każdy z dialektów uznawany jest za równie poprawny. Norweski określa się jako bliski równowagi spółgłoskowo - samogłoskowej. O ile więc brzmienie samogłosek jest dość ujednolicone w poszczególnych dialektach, o tyle wymowa spółgłosek wykazuje znaczne zróżnicowanie. Jest językiem urzędowym w Norwegii, Svalbard oraz na terenie Rady Nordyckiej. Używa się głównie w Norwegii, ale również w Szwecji, Danii czy USA.


Zapraszamy do współpracy.

 

Najnowsze posty na blogu

Na co zwracać uwagę przy tłumaczeniu strony internetowej? Marketing na rynki zagraniczne jest niezwykle trudnym przedsięwzięciem i może być bardzo kosztowny. Jednym z kluczowych zadań do rozważenia jest przetłumaczenie [...] czytaj więcej Tego nie przetłumaczysz! Pułapki w różnych językach świata. Tłumaczenie między dwoma językami nie jest łatwym zadaniem. Każdy język ma swoją własną złożoność językową, gramatyczną i semantyczną, a wiele [...] czytaj więcej Konferencje, sympozja, kongresy, seminaria, warsztaty szkoleniowe [...] Sezon na konferencje właśnie się rozpoczął a my, rozgrzewając się na starcie, wspominamy jeszcze wiosenne eventy, które mieliśmy przyjemność obsługiwać. [...] czytaj więcej Najzabawniejsze i najdziwniejsze projekty zlecane tłumaczom Jest wielu klientów, którzy szukają wysokiej jakości tłumaczeń. Ale co to jest tłumaczenie wysokiej jakości? Tłumaczenie, które poprawnie odzwierciedla [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń Language Link


Tel: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu oraz obsługi konferencji:
konferencje@language-link.pl

Adres:

ul. Prądnicka 48, 31-202 Kraków

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17.

Numer rachunku bankowego: PKO BP 19 1440 1185 0000 0000 1600 1031 kod Swift: BPKOPLPW
NIP: 945-196-53-59
REGON: 120523222

 

Tramwaj: 3, 5, 18, 50 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Autobus: 132, 164  (przystanek: Pielęgniarek), 140, 154 (przystanek: Szpital Narutowicza)

Pieszo: ok. 20-25 minut od Rynku GłównegoNapisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Prądnicka 48.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ