PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumacz Rosyjsko - Polski

Nasze biuro oferuje tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski w kombinacji z językiem polskim i innymi językami obcymi. Realizujemy przekłady uwierzytelnione i zwykłe, pisemne oraz ustne. Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami-specjalistami z różnych dziedzin jesteśmy w stanie oferować profesjonalne przekłady tekstów z różnych branż, zawsze dopasowane do oczekiwań klienta i jego odbiorców. Naszą specjalnością są tłumaczenia dokumentów urzędowych, tekstów medycznych, technicznych, prawniczych, marketingowych i wielu innych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i instytucji oraz klientów indywidualnych, u których język polsko rosyjski jest niezbędny. Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie zapewnia najwyższą staranność w realizacji zleceń, indywidualne podejście, terminowość oraz atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości przekładów. Dla stałych klientów mamy przygotowane atrakcyjne pakiety lojalnościowe.

Jest Ci potrzebny tłumacz przysięgły języka rosyjskiego? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy bezpłatną wycenę w 25 minut.

 

Tłumacz przysięgły rosyjski Kraków - Zakres usług

 • tłumaczenia pisemne - zwykłe i uwierzytelnione (sporządza je tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wpisany na listę prowadzoną przez polskiego Ministra Sprawiedliwości),
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, np. podczas imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, u notariusza itp.
 • kompleksowa obsługa konferencji i wynajem sprzętu,
 • korekta tekstów.

 

Najczęściej tłumaczymy w różnych kombinacjach z językiem rosyjskim:

 • umowy i inne dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej,
 • dokumenty potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • odpisy skrócone i pełne aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu,
 • dokumenty urzędowe, notarialne i sądowe,
 • dokumenty samochodowe,
 • publikacje specjalistyczne,
 • dokumenty tożsamości,
 • publikacje reklamowe.

 

Standardowa strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą. Dla tłumaczeń zwykłych jednostka rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami.

Pomimo, że siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie (Kraków, ul. Lea 64), obsługujemy klientów z całej Polski i z zagranicy.

 

Tłumaczenia stacjonarne i online

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura tłumaczeń osobiście, jeśli jednak nie masz czasu tego zrobić, zapraszamy do kontaktu mailowego - wystarczy wysłać nam plik z dokumentem (docx, pdf itp.) i informacją, jakiego rodzaju przekładu potrzebujesz, a my przygotujemy wycenę. Po akceptacji kosztów przetłumaczymy tekst.

 

Pełna poufność powierzonych informacji

 

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam danych - każdy dokument i przetłumaczony tekst jest u nas solidnie zabezpieczony przed dostaniem się w ręce osób nieuprawnionych. Każdy tłumacz współpracujący z naszym biurem zobowiązany jest do podpisania umowy o zachowaniu poufności. Bez obaw możesz powierzyć nam do przetłumaczenia ważne dokumenty obejmujące tajemnicę handlową lub tajemnicę firmy - bezpieczeństwo przekazanych nam dokumentów jest dla nas priorytetem.

 

Profesjonalny tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

 

Nasze biuro w Krakowie to zespół profesjonalnych tłumaczy przysięgłych, specjalizujących się w przekładach z różnych branż. Współpracujemy z tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem translatorskim oraz ze świetną znajomością słownictwa charakterystycznego dla różnych branż, a więc możemy przetłumaczyć każdy tekst - dla nas nie ma ograniczeń w zakresie tematyki tłumaczonych treści. W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia prawnicze, medyczne, techniczne, marketingowe i wiele innych. Tłumaczenia uwierzytelnione zawsze przygotowuje tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości i posługujący się pieczęcią tłumacza przysięgłego. Taki tłumacz jest osobą zaufania publicznego, zobowiązaną do dochowania staranności i do bezstronnej realizacji swoich zawodowych obowiązków. Oferujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski. Tłumaczenia przysięgłe rosyjskie wykonuje się w przypadku wymogu potwierdzenia zgodności tłumaczenia z oryginalnym dokumentem. Zwykle takie przekłady wymagane są przez uczelnie, urzędy, sądy oraz inne instytucje. Zamawiając w naszym biurze tłumaczenie uwierzytelnione możesz mieć całkowitą pewność, że dokumentem tym będziesz się mógł posługiwać dokładnie tak, jak jego oryginalną wersją i że będzie on honorowany w urzędach.

 

Tłumaczenia rosyjski -  tłumaczenia przysięgłe, ustne, stron internetowych, techniczne i medyczne

 

Tłumaczenia ustne

 

Oferujemy tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego na język polski oraz z języka polskiego na język rosyjski, a także w kombinacji z innymi językami. Usługi profesjonalnych tłumaczeń ustnych kierujemy do klientów z Krakowa oraz z całej Polski. To najbardziej wymagający rodzaj tłumaczenia, gdyż przekład realizowany jest w czasie rzeczywistym i nie ma możliwości późniejszego jego sprawdzenia oraz wprowadzenia ewentualnej korekty. Nasze biuro zapewnia tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne realizowane podczas konferencji, targów, imprez okolicznościowych i innych wydarzeń. Oferujemy również tłumaczenia ustne z i na język rosyjski podczas wizyt u notariusza (umowy spółek, zgromadzenia wspólników, umowy kupna nieruchomości itd.), w urzędach (np. podczas ślubu z obcokrajowcem) czy też w sądzie, szpitalu, banku. Nasi tłumacze dokładają wszelkich starań, aby realizowany przekład ustny po rosyjsku był prawidłowy i zrozumiały.

 

Tłumaczenia stron internetowych

 

Współcześnie posiadanie strony internetowej to podstawa powodzenia każdego biznesu. Strona bowiem stanowi wirtualną wizytówkę firmy, a dodatkowo pozwala na prowadzenie działań marketingowych w sieci i docieranie do potencjalnych Klientów. Dzięki niej informacje o firmie oraz ofercie dostępne są 24/7 z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu. Przetłumaczenie strony na język rosyjski pozwala na dotarcie z ofertą do klientów pochodzących z Rosji lub mieszkających w tym kraju. Różne wersje językowe witryny firmowej umożliwiają ekspansję na poszczególne zagraniczne rynki. Ten rodzaj tłumaczenia obejmuje wiele różnorodnych procesów i wymaga wiedzy nie tylko o samym języku, ale także o kulturze panującej w Rosji - realizując każde tłumaczenie korzystamy z bogatego doświadczenia zawodowego naszych tłumaczy, dzięki czemu otrzymasz bezbłędne pod każdym względem treści, które będą zrozumiałe i zachęcające dla odbiorców porozumiewających się po rosyjsku.

 

Tłumaczenia techniczne

 

To jedne z najczęściej realizowanych przez nas rodzajów tłumaczeń. Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie na język rosyjski wszelkiego rodzaju instrukcji obsługi, katalogów ofertowych, kart specyfikacji maszyn oraz materiałów związanych z kontrolą jakości, kart charakterystyki i bezpieczeństwa, książek serwisowych, kosztorysów i wielu innych dokumentów technicznych. Nasz tłumacz języka rosyjskiego zadba o zachowanie specjalistycznej terminologii, tak aby przetłumaczony tekst był jasny i zrozumiały dla odbiorcy.

 

Tłumaczenia medyczne

 

Dynamiczny rozwój branży medycznej i farmaceutycznej przekłada się na zapotrzebowanie na przekłady medyczne w różnych językach, m.in. w rosyjskim. W naszym biurze zapewniamy tłumaczenia z i na rosyjski dla lekarzy, farmaceutów, szpitali, placówek medycznych, koncernów oraz dla samych pacjentów. Realizujemy przekłady dokumentów takich jak instrukcje obsługi urządzeń medycznych, dokumentacja badań klinicznych, dokumenty do rejestracji leków, karty pacjentów, wyniki badań i wiele innych dokumentów medycznych.

Odznaczamy się profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia i każde z nich, nawet to najmniejsze, traktujemy indywidualnie i z należytą starannością. Dlatego też wszyscy nasi Klienci mogą być pewni, że zamówione przez nich tłumaczenia dokumentów będą się cechować najwyższym poziomem językowy i poprawnością merytoryczną.

 

Tłumaczenia marketingowe i biznesowe

 

Zapewniamy obsługę tłumaczeniową firm. Tłumaczymy z i na język rosyjski faktury, pisma urzędowe, umowy handlowe, zeznania podatkowe, sprawozdania finansowe, raporty, a także materiały reklamowe. Tłumacz rosyjski oferuje tłumaczenia w urzędach, bankach oraz podczas negocjacji biznesowych.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju dokument potrzebujesz przetłumaczyć z języka polskiego na rosyjski lub z rosyjskiego na polski, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń. Nasi tłumacze biegle porozumiewają się po rosyjsku, zapewniając Państwu najwyższy poziom usług, jednocześnie w przypadku jakichkolwiek wątpliwości potrafią doradzić wybór najbardziej optymalnego rozwiązania.

 

Język rosyjski - specyfika


Język rosyjski jest jednym z najważniejszych języków świata i jest używany przez około 258 milionów ludzi na całym globie. Rosyjski jest językiem urzędowym w Rosji, Białorusi, Kazachstanie i Kirgistanie. Ponadto, jest jednym z oficjalnych języków ONZ i Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Według szacunków, w 2021 roku około 146 milionów ludzi posługuje się językiem rosyjskim jako językiem ojczystym w Rosji.


W Polsce język rosyjski jest jednym z dodatkowych języków obcych wybieranych w szkołach, choć liczba osób posługujących się nim jako językiem ojczystym jest znacznie mniejsza. Na terenie Polski językiem rosyjskim jako językiem ojczystym posługuje się około 37 tysięcy osób w Polsce, a jako drugim językiem obcym ponad 300 tysięcy osób. Rosyjski jest także popularnym językiem wśród osób związanych z biznesem oraz turystów podróżujących do Rosji i krajów ościennych. W związku z tym język rosyjski odgrywa ważną rolę nie tylko na arenie międzynarodowej, ale także w codziennym życiu milionów ludzi.

 

Tłumacz przysięgły rosyjski Kraków


Niezależnie od tego, jakiego rodzaju dokument potrzebujesz przetłumaczyć z języka polskiego na rosyjski lub z języka rosyjskiego na język polski, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń. Zapewniamy dogodne terminy realizacji zleceń. Nasi tłumacze biegle porozumiewają się po rosyjsku, zapewniając Państwu najwyższy poziom usług, bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam na stwierdzenie, że nasi tłumacze są jednymi z najlepszych, zarówno terenie Karkowa jak i na terenie polski. Jednocześnie w przypadku jakichkolwiek wątpliwości potrafią doradzić wybór najbardziej optymalnego rozwiązania w przypadku każdego tłumaczenia (zwykłe, przysięgłe, medyczne czy ustne).


Zapraszamy do współpracy.
tłumaczenia rosyjski

FAQ


Ile czasu zajmuje tłumaczenie?

Czas realizacji zależy od języka tłumaczenia, długości i rodzaju dokumentu, ale terminy realizacji są dostosowywane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Tłumaczenia na język rosyjski realizujemy w trzech trybach: zwykłym – do 6 stron na dobę, ekspresowym – 6 do 10 stron na dobę, super ekspresowym – powyżej 10 stron na dobę oraz tłumaczenia w dniu przyjęcia zlecenia. Skorzystaj z naszych usług i zleć tłumaczenia!


Ile kosztuje tłumaczenie?

Ze względu na fakt, że na koszt tłumaczeń w zakresie języka rosyjskiego wpływ ma wiele czynników, cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia.

Jak można zapłacić za wykonaną usługę?

Płatności za usługę tłumaczenia medycznego można dokonać przelewem, poprzez PayPal lub gotówką w naszym biurze.


W jaki sposób należy dostarczyć materiały do tłumaczenia?

Dokumenty mogą zostać przesłane do nas drogą mailową lub przekazane osobiście pracownikom w naszym biurze.


Jakie formaty plików do tłumaczenia są obsługiwane?

Najczęściej przesyłane do tłumaczenia są pliki w formatach .doc. .docx, .odt, .txt., .rtf, .xls, a także pliki PowerPoint, pdf, jpg. Istnieje również możliwość przekazania plików w innym formacie. W celu ustalenia, czy możliwa będzie praca na określonym formacie, prosimy o kontakt z naszym biurem.


Jakie rodzaje tekstów tłumaczycie?

Realizujemy zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe, w tym specjalistyczne, we wszystkich językach europejskich oraz pozaeuropejskich. Realizujemy przekłady dokumentów z różnych branż.

Najnowsze posty na blogu

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji samochodu Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego podaje, że w maju 2022 roku zarejestrowano w Polsce aż 69 589 samochodów sprowadzonych z innych krajów. W celu rejestracji pojazdów należy [...] czytaj więcej Tłumaczenia konsekutywne a symultaniczne - czym się różnią? Współcześnie, wraz z dynamiczną globalizacją, komunikacja międzykulturowa odgrywa kluczową rolę. W tym kontekście, umiejętność tłumaczenia jest nieodzowna jako narzędzie umożliwiające [...] czytaj więcej Tłumaczenie dokumentów samochodowych do rejestracji pojazdu Jeśli kupiłeś samochód za granicą, z pewnością otrzymałeś również dokumenty - dowód rejestracyjny pojazdu, umowę kupna-sprzedaży, kartę pojazdu - tyle, że [...] czytaj więcej Tłumaczenie dokumentacji cen transferowych – kiedy potrzebne [...] Dokumentacja cen transferowych to dość popularny w ostatnim czasie temat – do jej prowadzenia jest zobowiązanych coraz więcej podmiotów. Jaki ma to wpływ [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Telefon:

+48 12 341 55 76,

+48 722 101 120,

+48 533 324 624,

+48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem:

pisemne@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem:

ustne@language-link.pl

 

W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem:

konferencje@language-link.plAdres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031,
kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2023 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Logo Language Link
Tlumaczenia rosyjski Kraków - Language Link Logo Language Link
Lea 64 Kraków 30-058 PL
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt