PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia rosyjskie - Kraków i nie tylko

Nasze biuro oferuje tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski w kombinacji z językiem polskim i innymi językami obcymi. Realizujemy przekłady uwierzytelnione i zwykłe, pisemne oraz ustne. Dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami-specjalistami z różnych dziedzin jesteśmy w stanie oferować profesjonalne przekłady tekstów z różnych branż. Naszą specjalnością są tłumaczenia dokumentów urzędowych, medycznych, technicznych, prawniczych, marketingowych i innych. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, instytucji i Klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie zapewnia najwyższą staranność, indywidualne podejście, terminowość oraz atrakcyjne ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości przekładów. Dla stałych Klientów proponujemy atrakcyjne pakiety lojalnościowe.

Jest Ci potrzebny tłumacz przysięgły rosyjskiego? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy bezpłatną wycenę w 25 minut.

Zakres usług

 • tłumaczenia pisemne - zwykłe i uwierzytelnione (sporządza je tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wpisany na listę prowadzoną przez polskiego Ministra Sprawiedliwości),
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, np. podczas imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, u notariusza itp.,
 • kompleksowa obsługa konferencji i wynajem sprzętu,
 • korekta tekstów,

Najczęściej tłumaczymy

 • umowy, kontrakty i inne dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej,
 • dokumenty potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • odpisy skrócone i pełne aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu,
 • dokumenty urzędowe, notarialne i sądowe,
 • dokumenty samochodowe,
 • publikacje specjalistyczne,
 • dokumenty tożsamości,
 • publikacje reklamowe.

Standardowa strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą. Dla tłumaczeń zwykłych jednostka rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami.

Pomimo, że siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie (Kraków, ul. Lea 64), obsługujemy Klientów z całej Polski i z zagranicy.

Tłumaczenia stacjonarne i online

Jeśli nie masz czasu odwiedzić nas w biurze, skontaktuj się z nami mailowo, wyślij nam dokument wraz z informacją, jakiego rodzaju przekładu potrzebujesz, a my przygotujemy wycenę. Po akceptacji kosztów zajmiemy się tłumaczeniem. W przypadku tłumaczeń przysięgłych przekład można odebrać tylko osobiście.

Pałna poufność powierzonych informacji

Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Każdy tłumacz współpracujący z naszym biurem zobowiązany jest do podpisania umowy o poufności. Spokojnie możesz powierzyć nam do przetłumaczenia ważne dokumenty obejmujące tajemnicę handlową lub firmy.

 

Profesjonalny tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Nasze biuro w Krakowie to zespół profesjonalnych tłumaczy przysięgłych, specjalizujących się w przekładach z różnych branż. Współpracujemy z tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem translatorskim oraz ze świetną znajomością słownictwa charakterystycznego dla różnych branż. W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia prawnicze, medyczne, techniczne, marketingowe i wiele innych. Tłumaczenia uwierzytelnione zawsze przygotowuje tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Taki tłumacz jest osobą zaufania publicznego, zobowiązaną do dochowania staranności i do bezstronności. Oferujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski. Tłumaczenia przysięgłe rosyjskie wykonuje się w przypadku wymogu potwierdzenia zgodności tłumaczenia z oryginalnym dokumentem. Zwykle takie przekłady wymagane są przez uczelnie, urzędy, sądy oraz inne instytucje.

 

Tłumaczenia rosyjski - rodzaje

 

Tłumaczenia ustne

Oferujemy tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego na język polski oraz z języka polskiego na język rosyjski, a także w kombinacji z innymi językami. Usługi profesjonalnych tłumaczeń ustnych kierujemy do klientów z Krakowa oraz z całej Polski. To najbardziej wymagające tłumaczenia, gdyż przekład realizowany jest w czasie rzeczywistym i nie ma możliwości późniejszego sprawdzenia oraz ewentualnej korekty. Nasze biuro zapewnia tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne podczas konferencji, targów, imprez okolicznościowych i innych wydarzeń. Oferujemy również tłumaczenia ustne z i na rosyjski podczas wizyt u notariusza (umowy spółek, zgromadzenia wspólników, umowy kupna nieruchomości itd.), w urzędach (np. podczas ślubu z obcokrajowcem) czy też w sądzie, szpitalu, banku. Nasi tłumacze dbają, aby realizowany przekład ustny był prawidłowy i zrozumiały.

 

Tłumaczenia stron internetowych

Współcześnie posiadanie strony internetowej to podstawa każdego biznesu. Strona bowiem stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Dodatkowo pozwala na prowadzenie działań marketingowych w sieci i docieranie do potencjalnych Klientów. Dzięki niej informacje o firmie oraz ofercie dostępne są 24/7 z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do Internetu. Przetłumaczenie strony na język rosyjski pozwala na dotarcie z ofertą do klientów z ogromnego kraju, jakim jest Rosja. Różne wersje językowe witryny firmowej umożliwiają ekspansję na zagraniczne rynki.

 

Tłumaczenia techniczne

To jedne z najczęściej realizowanych tłumaczeń. Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie na język rosyjski instrukcji obsługi, katalogów ofertowych, kart specyfikacji maszyn oraz materiałów związanych z kontrolą jakości, kart charakterystyki i bezpieczeństwa, książek serwisowych, kosztorysów i wielu innych dokumentów technicznych. Nasz tłumacz języka rosyjskiego zadba o zachowanie specjalistycznej terminologii, tak aby przekład był jasny i zrozumiały. 

 

Tłumaczenia medyczne

Dynamiczny rozwój branży medycznej i farmaceutycznej przekłada się na zapotrzebowanie na przekłady medyczne w różnych językach, m.in. rosyjskim. W naszym biurze zapewniamy tłumaczenia dla lekarzy, farmaceutów, szpitali, placówek medycznych, koncernów oraz dla pacjentów. Realizujemy przekłady dokumentów takich jak instrukcje obsługi urządzeń medycznych, badania kliniczne, dokumenty do rejestracji leków, karty pacjentów, wyniki badań i wiele innych dokumentów medycznych.

 

Tłumaczenia marketingowe i biznesowe

Zapewniamy obsługę tłumaczeniową firm. Tłumaczymy z i na język rosyjski faktury, pisma urzędowe, zeznania podatkowe, sprawozdania finansowe, raporty, a także materiały reklamowe. Tłumacz rosyjski oferuje tłumaczenia w urzędach, bankach oraz podczas negocjacji biznesowych.


Zapraszamy do współpracy.
tłumaczenia rosyjski

FAQ


Ile czasu zajmuje tłumaczenie?

Czas realizacji zależy od języka tłumaczenia, długości i rodzaju dokumentu, ale terminy realizacji są dostosowywane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Tłumaczenia na język rosyjski realizujemy w trzech trybach: zwykłym – do 6 stron na dobę, ekspresowym – 6 do 10 stron na dobę, super ekspresowym – powyżej 10 stron na dobę oraz tłumaczenia w dniu przyjęcia zlecenia. Skorzystaj z naszych usług i zleć tłumaczenia!


Ile kosztuje tłumaczenie?

Ze względu na fakt, że na koszt tłumaczeń w zakresie języka rosyjskiego wpływ ma wiele czynników, cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia.

Jak można zapłacić za wykonaną usługę?

Płatności za usługę tłumaczenia medycznego można dokonać przelewem, poprzez PayPal lub gotówką w naszym biurze.


W jaki sposób należy dostarczyć materiały do tłumaczenia?

Dokumenty mogą zostać przesłane do nas drogą mailową lub przekazane osobiście pracownikom w naszym biurze.


Jakie formaty plików do tłumaczenia są obsługiwane?

Najczęściej przesyłane do tłumaczenia są pliki w formatach .doc. .docx, .odt, .txt., .rtf, .xls, a także pliki PowerPoint, pdf, jpg. Istnieje również możliwość przekazania plików w innym formacie. W celu ustalenia, czy możliwa będzie praca na określonym formacie, prosimy o kontakt z naszym biurem.


Jakie rodzaje tekstów tłumaczycie?

Realizujemy zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe, w tym specjalistyczne, we wszystkich językach europejskich oraz pozaeuropejskich. Realizujemy przekłady dokumentów z różnych branż.

Najnowsze posty na blogu

Tłumaczenie uwierzytelnione z języka obcego na inny język [...] Czy polski tłumacz może wykonać tłumaczenie tekstu, w którym nie pojawi się żadne słowo w naszym języku – zarówno w wersji pierwotnej, jak i [...] czytaj więcej Ciekawostki na temat języka ukraińskiego Do osób, które przyjeżdżają do naszego kraju z Ukrainy, warto podchodzić z otwartością i ciekawością. Wszyscy możemy się od siebie wiele nauczyć, [...] czytaj więcej Czy jeśli jestem dwujęzyczny, to na pewno nadaję się na [...] Istnieją badania, które potwierdzają, że osoby dwujęzyczne mają wyższy poziom empatii, są bardziej otwarte i kreatywne niż ci, którzy posługują [...] czytaj więcej Procedury i strategie tłumaczeniowe - praktyczny przewodnik Spis treści Sprawdzone strategie tłumaczeniowe czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Telefon:

+48 12 341 55 76,

+48 722 101 120,

+48 533 324 624,

+48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem:

pisemne@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem:

ustne@language-link.pl

 

W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem:

konferencje@language-link.plAdres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031,
kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt