PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia czeski Kraków

Realizujemy profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego na polski oraz z polskiego na język czeski w kombinacji z wieloma innymi językami obcymi. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i firm z Krakowa oraz z innych miast.
Zapewniamy najwyższą jakość przekładów, terminowość, indywidualne podejście do każdego zlecenia i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy poufność powierzonych dokumentów.

Bezpłatna wycena w 25 minut.

Nasze biuro tłumaczeń oferuje:

  • tłumaczenia pisemne - zwykłe, przysięgłe (które poświadcza tłumacz przysięgły) oraz specjalistyczne
  • tłumaczenia ustne - konsekutywne, symultaniczne, szeptane, przysięgłe
  • korektę i redakcję tekstów
  • kompleksową obsługę konferencji i wynajem sprzętu.

 

Jesteśmy zespołem profesjonalnych tłumaczy przysięgłych języka czeskiego oraz wykwalifikowanych specjalistów z wielu branż z doświadczeniem translatorskim w zakresie języka czeskiego i innych języków. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne: techniczne, marketingowe, medyczne, sądowe, biznesowe i z innych branż.

Ze względu na zróżnicowany charakter tłumaczeń każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wycena opiera się na liczbie stron rozliczeniowych. Strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków ze spacjami, a zwykłego – 1500.

Język czeski wywodzi się z grupy języków zachodniosłowiańskich. Spośród języków słowiańskich najbardziej podobny jest do słowackiego. W średniowieczu był on głównym źródłem zapożyczeń dla języka polskiego.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem tłumaczeń.

tłumaczenia czeski Kraków

FAQ


Ile czasu zajmuje tłumaczenie?

Czas realizacji tłumaczenia w przypadku języka czeskiego zależy od długości i rodzaju dokumentu, ale terminy realizacji są dostosowywane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Tłumaczenia na język czeski realizujemy w trzech trybach: zwykłym – do 6 stron na dobę, ekspresowym – 6 do 10 stron na dobę, super ekspresowym – powyżej 10 stron na dobę oraz tłumaczenia w dniu przyjęcia zlecenia. Dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań Klientów. Skorzystaj z oferty dopasowanej do Twoich potrzeb!


Ile kosztuje tłumaczenie?

Ze względu na fakt, że na koszt tłumaczeń w zakresie języka czeskiego wpływ ma wiele czynników, cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Aby zapytać o cenę, skorzystaj z formularza lub wyślij wiadomość.


Jak można zapłacić za wykonaną usługę?

Płatności za usługę tłumaczenia dokonać można przelewem, kartą lub gotówką w naszym biurze albo poprzez PayPal.


W jaki sposób należy dostarczyć materiały do tłumaczenia?

Dokumenty mogą zostać przesłane do nas drogą mailową, za pomocą formularza lub przekazane osobiście pracownikom w naszym biurze.


Jakie formaty plików do tłumaczenia są obsługiwane?

Najczęściej do tłumaczenia przesyłane są pliki w formatach .doc, .docx, .odt, .txt, .rtf, .xls, a także pliki PowerPoint, pdf, jpg. W przypadku posiadania innych formatów prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.


Jakie rodzaje tekstów tłumaczycie?

Realizujemy zlecenia na tłumaczenia uwierzytelnione (inaczej poświadczone lub przysięgłe) oraz zwykłe, w tym specjalistyczne, w języku czeskim i we wszystkich językach europejskich oraz pozaeuropejskich. Realizujemy przekłady dokumentów z różnych branż.

Najnowsze posty na blogu

Tłumaczenie uwierzytelnione z języka obcego na inny język [...] Czy polski tłumacz może wykonać tłumaczenie tekstu, w którym nie pojawi się żadne słowo w naszym języku – zarówno w wersji pierwotnej, jak i [...] czytaj więcej Ciekawostki na temat języka ukraińskiego Do osób, które przyjeżdżają do naszego kraju z Ukrainy, warto podchodzić z otwartością i ciekawością. Wszyscy możemy się od siebie wiele nauczyć, [...] czytaj więcej Czy jeśli jestem dwujęzyczny, to na pewno nadaję się na [...] Istnieją badania, które potwierdzają, że osoby dwujęzyczne mają wyższy poziom empatii, są bardziej otwarte i kreatywne niż ci, którzy posługują [...] czytaj więcej Procedury i strategie tłumaczeniowe - praktyczny przewodnik Spis treści Sprawdzone strategie tłumaczeniowe czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Telefon:

+48 12 341 55 76,

+48 722 101 120,

+48 533 324 624,

+48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem:

pisemne@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem:

ustne@language-link.pl

 

W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem:

konferencje@language-link.plAdres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031,
kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt