PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumacz czesko - polski

Realizujemy profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego na polski oraz z polskiego na język czeski w kombinacji z wieloma innymi językami obcymi. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i firm z Krakowa oraz z innych miast.

Zapewniamy najwyższą jakość wszystkich realizowanych przez nas przekładów, terminowość w dostarczaniu gotowych tłumaczeń, indywidualne podejście do każdego zlecenia i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy poufność powierzonych dokumentów.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszego zespołu możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowo szeroki zakres usług translatorskich - przeczytaj i zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

Bezpłatna wycena w 25 minut.

Nasze biuro tłumaczeń oferuje:

  • tłumaczenia pisemne - zwykłe, przysięgłe (które poświadcza tłumacz przysięgły) oraz specjalistyczne,
  • tłumaczenia ustne - konsekutywne, symultaniczne, szeptane, przysięgłe,
  • korektę i redakcję tekstów,
  • kompleksową obsługę konferencji i wynajem sprzętu.

 

Jesteśmy zespołem profesjonalnych tłumaczy przysięgłych języka czeskiego oraz wykwalifikowanych specjalistów z wielu branż z doświadczeniem translatorskim w zakresie języka czeskiego i innych języków. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami możemy zaoferować najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne: techniczne, marketingowe, medyczne, sądowe, biznesowe i z innych branż.

 

Realizujemy tłumaczenia stacjonarne i online

 

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień osobiście w naszym biurze mieszczącym się przy ul. Lea 64 w Krakowie. Jeśli jednak nie jesteś w stanie tego zrobić ze względu na brak czasu lub dzielącą nas odległość, prosimy o kontakt mailowy. Jesteśmy do dyspozycji klientów z całej Polski oraz spoza jej granic. Oferujemy szybką wycenę tłumaczenia tekstu i realizację po akceptacji przedstawionych kosztów wykonania usługi. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Wyślij zapytanie na adres mailowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie - chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności.

 

Zapewniamy absolutną poufność powierzonych nam informacji

 

Przekazując nam do przetłumaczenia jakikolwiek dokument, możesz mieć pewność co do jego bezpieczeństwa. Przestrzegamy procedur ochrony dokumentów przed dostaniem się w niepowołane ręce. Obsługujemy klientów profesjonalnie i rzetelnie, niezależnie od tematyki powierzonych nam treści.

 

Tłumacz przysięgły języka czeskiego

 

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe z języka czeskiego na polski i z polskiego na język czeski. Tego rodzaju tłumaczenie realizowane jest przez doświadczonego tłumacza przysięgłego - osobę wykonującą zawód zaufania publicznego, posługującego się pieczęcią i wpisaną na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Dzięki temu każdy przetłumaczony tekst prezentuje najwyższą jakość pod względem językowym i merytorycznym.

Kiedy należy zdecydować się na tłumaczenie przysięgłe z języka czeskiego lub na język czeski? Wtedy, gdy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów urzędowych - dla sądu, organu administracji, szkoły czy uczelni itp. Tylko dokument przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego i opatrzony jego pieczęcią ma moc prawną.

Naszym klientom oferujemy tłumaczenia przysięgłe na język czeski i z czeskiego na język polski nie tylko pisemne. Realizujemy również tłumaczenia uwierzytelnione ustne, na przykład kiedy bierzesz ślub lub składasz zeznania w sądzie.

 

Tłumaczenia czeskiego - rodzaje

 

Oferujemy pisemne i ustne tłumaczenia polsko - czeskie i odwrotnie. Nasi tłumacze to zespół specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby każdy dostarczony tekst spełniał wszelkie oczekiwania klientów. Specjalizujemy się w realizacji przekładów pisemnych i ustnych.

 

Tłumaczenia ustne

 

Realizujemy tłumaczenia ustne z języka czeskiego na język polski i z polskiego na język czeski oraz w kombinacjach z innymi językami. Tego rodzaju przekład realizowany jest w czasie rzeczywistym, należy więc do najtrudniejszych, a po zakończeniu tłumaczenia nie ma możliwości wprowadzenia do tłumaczenia zmian. Tego rodzaju usługi świadczymy podczas wydarzeń takich jak targi, konferencje, imprezy firmowe, spotkania u notariusza (podpisanie umowy spółki, kupna - sprzedaży nieruchomości i innych aktów notarialnych), w urzędzie stanu cywilnego, sądzie, szpitalu czy banku. Oferujemy tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne, a nasi tłumacze dokładają wszelkich starań, aby oddawane tłumaczenie było poprawne i zrozumiałe.

 

Tłumaczenia pisemne

 

Nasz tłumacz polsko - czeski przetłumaczy dla Ciebie również wszelkiego rodzaju teksty pisane. Oferujemy szeroki zakres usług - tłumaczymy strony internetowe, książki, instrukcje obsługi, materiały reklamowe takie jak broszury, ulotki, katalogi, czasopisma i periodyki naukowe oraz specjalistyczne i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują tłumaczenia stron internetowych, zwłaszcza w kontekście prowadzenia biznesu - Czechy, choć tak Polsce bliskie, mają nieco inną kulturę i panują w nich inne zwyczaje. Jeśli chcesz otworzyć swoją firmę na partnerów czy klientów z Czech, poprawne przetłumaczenie strony www na język czeski jest koniecznością. Z przyjemnością zaoferujemy wysokiej jakości tłumaczenie. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni stacjonarnie oraz online - dzięki temu można się z nami kontaktować z każdego miejsca na świecie.

 

Jakie tłumaczenia czeskie oferujemy - tematyka

 

Tematyka realizowanych przez nas tłumaczeń jest bardzo różnorodna. Dzięki wszechstronnej wiedzy i zawodowemu doświadczeniu nasi tłumacze mogą przetłumaczyć następujące rodzaje tekstów:

  • medyczne - tłumaczenia ulotek leków, wypisów, zaleceń lekarskich, tekstów farmaceutycznych, broszur dla pacjenta, wyników badań i innych;
  • techniczne - przetłumaczymy instrukcje obsługi maszyn i urządzeń oraz sprzętu elektronicznego, dokumentację techniczną i inne;
  • prawnicze - artykuły w magazynach branżowych, analizy prawnicze, podręczniki dla studentów;
  • marketingowe - oferujemy również szeroki zakres tłumaczeń materiałów marketingowych, do których należą między innymi wspomniane już strony i witryny internetowe, broszury, katalogi, ulotki, oferty i wiele innych;
  • inne treści - jeśli potrzebujesz przekładu innego rodzaju treści niż wymienione wyżej, zadzwoń do nas lub napisz - na pewno będziemy mogli Ci pomóc!

 

Zachęcamy do korzystania z naszych usług

 

Ze względu na zróżnicowany charakter tłumaczeń, każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Wycena opiera się na liczbie stron rozliczeniowych. Strona rozliczeniowa tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków ze spacjami, a zwykłego 500.

Tłumaczenia uwierzytelnione wydawane są w wersji papierowej lub elektronicznej z podpisem kwalifikowanym. Tłumaczenia zwykłe natomiast możemy odesłać pocztą elektroniczną.

Język czeski

Język czeski wywodzi się z grupy języków zachodniosłowiańskich. Spośród języków słowiańskich najbardziej podobny jest do słowackiego. W średniowieczu był on głównym źródłem zapożyczeń dla języka polskiego.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem tłumaczeń.

tłumaczenia czeski Kraków

FAQ


Ile czasu zajmuje tłumaczenie?

Czas realizacji tłumaczenia w przypadku języka czeskiego zależy od długości i rodzaju dokumentu, ale terminy realizacji są dostosowywane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Tłumaczenia na język czeski realizujemy w trzech trybach: zwykłym – do 6 stron na dobę, ekspresowym – 6 do 10 stron na dobę, super ekspresowym – powyżej 10 stron na dobę oraz tłumaczenia w dniu przyjęcia zlecenia. Dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań Klientów. Skorzystaj z oferty dopasowanej do Twoich potrzeb!


Ile kosztuje tłumaczenie?

Ze względu na fakt, że na koszt tłumaczeń w zakresie języka czeskiego wpływ ma wiele czynników, cena ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Aby zapytać o cenę, skorzystaj z formularza lub wyślij wiadomość.


Jak można zapłacić za wykonaną usługę?

Płatności za usługę tłumaczenia dokonać można przelewem, kartą lub gotówką w naszym biurze albo poprzez PayPal.


W jaki sposób należy dostarczyć materiały do tłumaczenia?

Dokumenty mogą zostać przesłane do nas drogą mailową, za pomocą formularza lub przekazane osobiście pracownikom w naszym biurze.


Jakie formaty plików do tłumaczenia są obsługiwane?

Najczęściej do tłumaczenia przesyłane są pliki w formatach .doc, .docx, .odt, .txt, .rtf, .xls, a także pliki PowerPoint, pdf, jpg. W przypadku posiadania innych formatów prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem.


Jakie rodzaje tekstów tłumaczycie?

Realizujemy zlecenia na tłumaczenia uwierzytelnione (inaczej poświadczone lub przysięgłe) oraz zwykłe, w tym specjalistyczne, w języku czeskim i we wszystkich językach europejskich oraz pozaeuropejskich. Realizujemy przekłady dokumentów z różnych branż.

Najnowsze posty na blogu

Ważne wydarzenie w rodzinie? Tłumacz zadba o to, by wszyscy [...] Zawsze cieszymy się, gdy nasi klienci zapraszają na do towarzyszenia im w radosnych chwilach, np. podczas tłumaczenia ślubów i wesel. Szczególnie doceniamy [...] czytaj więcej Tłumaczenie stron internetowych - jak je zrobić? Strony internetowe stanowią obecnie jeden z ważniejszych kanałów, za pośrednictwem których firma może dotrzeć do potencjalnych klientów. Wspierana przez działania [...] czytaj więcej To wynika z kontekstu? Niekoniecznie! Jak tłumacze pomagają [...] Po wykonanej usłudze tłumaczeniowej często prosimy naszych klientów o opinię. Nie dlatego, że lubimy pochwały. Informacja zwrotna od klientów pozwala [...] czytaj więcej Tłumaczenie uwierzytelnione a przysięgłe - czy istnieje pomiędzy [...] Czym są tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia zwykłe? Większość z nas dobrze wie i potrafi wskazać różnice między nimi. Ale nieco zamieszania [...] czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Telefon:

+48 12 341 55 76,

+48 722 101 120,

+48 533 324 624,

+48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem:

pisemne@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem:

ustne@language-link.pl

 

W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem:

konferencje@language-link.plAdres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031,
kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222


Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2023 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Logo Language Link
Tlumaczenia czeski Kraków - Language Link Logo Language Link
Lea 64 Kraków 30-058 PL
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt