PL EN DE
Tłumaczenia
Wybierz tłumaczenia

Tłumaczenia niemiecki Kraków

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego oraz na język niemiecki z dowolnego języka. Realizujemy przekłady zwykłe oraz przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi oraz specjalistami z różnych branż, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowość oraz konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości przekładów. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych informacji każdy tłumacz języka niemieckiego w naszym biurze zobowiązany jest do zachowania poufności informacji. Stałym Klientom proponujemy atrakcyjne pakiety lojalnościowe. Zapewniamy prosty proces tłumaczeń online z formalnościami ograniczonymi do minimum. Świadczymy kompleksową obsługę językową firm, instytucji i osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz usług tłumacza niemieckiego w Krakowie (lub dowolnym innym miejscu w Polsce), skontaktuj się z nami - darmową wycenę przygotujemy w 25 minut.

Zakres usług:

 • tłumaczenie pisemne - zwykłe i uwierzytelnione
 • tłumaczenia ustne - symultaniczne, konsekutywne, przysięgłe, np. podczas spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych, u notariusza itp.,
 • tłumaczenia specjalistyczne,
 • poświadczanie przekładów wykonanych przez innych tłumaczy,
 • korekta i redakcja tekstów,
 • kompleksowa obsługa konferencji i wynajem sprzętu.

Tłumacze specjaliści z różnych branż

Tłumaczenia w zakresie języka niemieckiego powierzamy specjalistom z doświadczeniem w różnych branżach. Ich wysokie kompetencje językowe idą w parze z ekspercką wiedzą, co pozwala nam oferować profesjonalne przekłady specjalistyczne m.in. medyczne, techniczne, urzędowe, prawnicze, ekonomiczne i wiele innych.

Tłumacz przysięgły niemieckiego

Przekłady uwierzytelnione wykonuje tłumacz przysięgły języka niemieckiego wpisany na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. To osoba zaufania publicznego zobowiązana do zachowania należytej staranności, bezstronności i poufności. Tłumaczeniom uwierzytelnionym podlegają głównie dokumenty o mocy urzędowej, co do których istnieje wymóg potwierdzenia zgodności przekładu z oryginałem. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w przypadku tłumaczeń przysięgłych standardowa strona rozliczeniowa obejmuje 1125 znaków ze spacjami, a każdą rozpoczętą stronę liczy się jako całą.

Najczęstsze dokumenty oddawane do tłumaczenia przysięgłego

 • umowy, kontrakty, faktury i inne dokumenty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej,
 • dyplomy i świadectwa potwierdzające wykształcenie,
 • dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • akty urodzenia i małżeństwa,
 • dokumenty samochodowe,
 • akty notarialne,
 • zaświadczenia lekarskie i wyniki badań,
 • dokumenty urzędowe.

Cennik

Ze względu na zróżnicowanie dokumentów, różny stopień trudności, czas realizacji i inne czynniki, tłumaczenia niemieckie każdorazowo wyceniane są indywidualnie. Zamów mailowo bezpłatną wycenę, wysyłając zapytanie z załączonym plikiem lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub osobiście.

Zapraszamy do współpracy Klientów ze wszystkich dzielnic Krakowa (m.in. Krowodrza, Bronowice, Prądnik Biały, Stare Miasto, Podgórze, Nowa Huta i inne). Pracujemy także dla Klientów z całej Polski i z zagranicy.

 

Najnowsze posty na blogu

Q & A - odcinek 2, czyli Language Link odpowiada na Wasze pytania Z przyjemnością prezentujemy drugi odcinek z cyklu "Q & A", w którym udzielamy odpowiedzi na trzy pytania dotyczące następujących kwestii: czytaj więcej Tłumaczenia uwierzytelnione z podpisem elektronicznym - idealne [...] Tłumaczenia uwierzytelnione ("przysięgłe") tradycyjnie oddawane są w formie papierowej, zawierają podpis i pieczęć tłumacza, [...] czytaj więcej Zdalne tłumaczenia ustne – symultaniczne (kabinowe) i konsekutywne [...] Doba pandemii przyniosła nowe wyzwania w każdej dziedzinie życia. Zmiany dosięgły również naszej branży. Praktycznie wszystkie konferencje w sezonie wiosennym [...] czytaj więcej Language Link na antenie TVN Chcesz zobaczyć nas w telewizji? Od najbliższego poniedziałku, 1 czerwca 2020 r., będzie to możliwe.   czytaj więcej
zobacz wszystkie posty

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt