PL EN DE

Właścicielka Language Link wśród kobiet Krakowa

Z wielką przyjemnością informujemy, że Dorota Plutecka, właścicielka Biura Tłumaczeń Language Link, tłumaczka przysięgła języka angielskiego, znalazła się w gronie "kobiet Krakowa" magazynu "Miasto Kobiet". "Kobiety Krakowa" to odważne, aktywne kobiety - ekspertki, które zgodziły się pokazać światu i opowiedzieć o sobie w ekskluzywnym wywiadzie.

 

W udzielonym "Miastu Kobiet" wywiadzie Dorota Plutecka opowiedziała o cieniach i blaskach prowadzenia firmy, o swojej filozofii życiowej i wizji biznesu, a także o drodze, jaką przebyła do miejsca, w którym znajduje się obecnie. Z czytelnikami podzieliła się swoją pasją i energią, a także apetytem na więcej.

 

Nam najbardziej zapadły w pamięć następujące fragmenty:


"Czy praca to też twoja pasja?
- Oczywiście, nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej! Sam zawód tłumacza jest zdecydowanie fascynujący. Aby być dobrym w tym zawodzie, trzeba się cały czas dokształcać i to nie tylko językowo, ale przede wszystkim w zakresie wiedzy z dziedziny, którą się wybrało na swoją specjalizację. Dzięki temu nigdy nie stoję w miejscu i ciągle się rozwijam. A ponieważ oprócz wykonywania zawodu tłumacza zajmuję się też zarządzaniem firmą, to niewątpliwie ciągle mam okazję rozwijać się jako człowiek w rozmaitych dziedzinach – od marketingu, przez psychologię, po kwestie księgowe i wiele innych. Stanie na czele firmy to nie tylko duża odpowiedzialność, ale też ogromna satysfakcja z tego, że każdy nowy dzień wnosi coś nowego w moje życie i powoduje, że staję się innym, bogatszym w nowe doświadczenia, człowiekiem."


"Czy wierzysz w to, co robisz? Dlaczego?
- Gdybym nie wierzyła w to, co robię, nie prowadziłabym od 11 lat firmy odnoszącej sukcesy. Myślę, że taka wiara jest kluczowa i daje „kopa” w trudnych chwilach, które – nie ma się co łudzić – będą się zdarzać każdej osobie prowadzącej biznes. A dlaczego w to wierzę? Dlatego, że wiem, iż jestem dobra w tym, co robię i że mam określoną wizję, której się trzymam. Ta wizja nie musi się wszystkim podobać, ale póki ja w nią wierzę i jest ona skuteczna, to się na pewno nie zmieni."


"Co uznajesz za swój największy sukces (zawodowy i nie tylko)?
- Mój biznes i moje kwalifikacje to mój największy zawodowy sukces i kapitał. W tej chwili moje biuro tłumaczeń jest uznaną marką, a do grona naszych klientów należą największe polskie i zagraniczne firmy, których nazwy zna większość z nas. Zaczynałam od zera, bez wsparcia bogatych rodziców czy koneksji, i tylko dzięki ciężkiej pracy, talentowi, ambicji i wytrwałości rozwinęłam skrzydła. Trudne chwile i przeciwności losu mnie nie tylko nie złamały, ale dały motywację do dążenia tam, gdzie jestem. A prywatnie – mój największy sukces leży w tym, że jestem zadowoloną z życia, świadomą swojej kobiecości kobietą, która czuje, iż teraz jest najlepszy okres w jej życiu, bo zrozumiała, że nic nie musi, a może wiele."

 

A cały wywiad możecie przeczytać tutaj: https://www.miastokobiet.pl/kobiety-krakowa-dorota-plutecka/   Przyjemnej lektury! :)

Fot. Barbara Bogacka

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ