PL EN DE

Nasze przemówienie na imprezie organizowanej przez "Miasto Kobiet"

Pewnie pamiętacie, że około rok temu właścicielka naszej firmy znalazła się w gronie "kobiet Krakowa". :) Wraz z grupą innych przedsiębiorczych i odważnych kobiet udzieliła wywiadu i odważyła się opowiedzieć o sobie na łamach magazynu "Miasto Kobiet". "Kobiety Krakowa" to projekt zakładający prezentację interesujących kobiet, które inspirują, robią ciekawe rzeczy w życiu i opowiadają o nich z pasją.

 

 

 

W dniu 3 października 2019 r. odbył się wernisaż fotografii wykonanych przez Barbarę Bogacką na potrzeby tego projektu. W trakcie wernisażu można było nie tylko zobaczyć w jednym miejscu zdjęcia wszystkich "kobiet Krakowa", ale również wysłuchać pełnych zaangażowania, inspirujących tzw. mów mocy. Tego wieczoru na scenie krakowskiego klubu Hevre wystąpiło ponad 30 kobiet reprezentujących bardzo różne branże i zawody. Każda przez około 2 minuty mówiła o tym, co nieoczywiste dla ludzi niemających na co dzień styczności z ich działalnością, pokazując, że warto być odważną. :) Każda przemowa była inna, każda prezentowała inną, ale każdorazowo wyjątkową osobowość kobiecą. Podobnie było ze zdjęciami, które "wyciągały" to, co najlepsze z każdej sportretowanej kobiety, a które można było oglądać przez cały październik.

 

 

 

Właścicielka Language Link podpowiadała, jak z głową wybrać dostawcę usług tłumaczeniowych. Argumentowała, że każdy powinien przed podjęciem współpracy z firmą tłumaczeniową, dobrze się zastanowić, kogo wybrać, gdyż dokonany wybór może mieć swoje konsekwencje. Przedstawiła kilka najważniejszych spraw, jakie należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu takiej selekcji. Jesteśmy przekonani, że każdemu przydadzą się przedstawione przez nią porady.

 

 

 

A jeśli umknął Wam do tej pory wywiad sprzed roku, to zdecydowanie zajrzyjcie tu: https://www.miastokobiet.pl/kobiety-krakowa-dorota-plutecka/ . Polecamy! :)

 

fot. Sebastian Przybylski/Podgórski Dom Fotografii

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 


Szanowni Państwo! Informujemy, że w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa obecnie przyjmujemy zlecenia wyłącznie drogą elektroniczną. Dokonywanie płatności jest możliwe jedynie przelewem. Dalszych szczegółów udziela nasz dział obsługi klienta telefonicznie oraz mailowo.

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: 83 1940 1076 3033 3503 0000 0000, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
tłumaczenia online
Zamknij
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt
X
10% ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE TŁUMACZENIE
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na tłumaczenie pisemne!
ZAPISZ SIĘ