PL EN DE

Sezon konferencyjny

Jesień to zwykle gorący okres, jeśli chodzi o organizację wszelkiego rodzaju konferencji, kongresów, sympozjów i innych dużych wydarzeń. To również okres wzmożonej pracy dla naszego zespołu, naszych tłumaczy ustnych oraz techników dbających o sprzęt niezbędny do obsługi konferencji.

 

Tegoroczny wrzesień nie jest wyjątkiem w tej dziedzinie. W samym ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność obsługiwać między innymi konferencję organizowaną przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego czy warsztaty dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zadowoleni ze sprawnej i profesjonalnej obsługi językowej i technicznej Klienci nie po raz pierwszy przekazali nam wyrazy uznania i podziękowania. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy Państwu pomóc i że wysoki standard usług, o jaki dbamy, jest przez Państwa doceniany.

 

 

Tradycyjnie nie obyło się bez niespodzianek. :) W trakcie jednej z konferencji, na którą Klient zamówił tłumaczenie kabinowe z angielskiego na polski oraz odwrotnie, przedstawicielka organizatorów w pewnej chwili wielce zaskoczyła nasze tłumaczki. Weszła do kabiny i poprosiła, aby teraz podjęły się próby przekładu z języka czeskiego (którego oczywiście nie znają). Nasze dzielne tłumaczki zachowały zimną krew i improwizowały, opierając się na podsuniętej anglojęzycznej prezentacji do przemówienia prelegenta. W ten sposób udało im się uratować dobre imię organizatorów. :)

 

Jak widać, w kabinie wszystko jest możliwe, a nasi tłumacze umieją wybrnąć z każdej sytuacji. :)

 

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt