PL EN DE

Małe podsumowanie

Ostatnio zapadła cisza na naszym blogu – a to z powodu bardzo intensywnej końcówki roku. W listopadzie i grudniu realizowaliśmy tak wiele dużych, czasochłonnych i absorbujących projektów, że zwyczajnie brakowało czasu na dzielenie się z Wami nowinkami z życia naszej firmy. Jednak obiecujemy nadrobić wszystko od Nowego Roku. :)

 

W ostatnich dwóch miesiącach roku obsługiwaliśmy wiele prestiżowych konferencji, w tym m.in. konferencję organizowaną przez Instytut Auschwitz na Rzecz Pokoju i Pojednania, podczas której zapewniliśmy tłumaczenia symultaniczne w kombinacji angielski-francuski. Ponadto pracowaliśmy nad kilkoma dużymi, wymagającymi projektami tłumaczeń pisemnych, w tym mamy za sobą wykonanie kilkuset stron specjalistycznego przekładu instrukcji obsługi urządzeń optycznych i obrabiarek oraz ponad 500 stron tłumaczeń uwierzytelnionych z języka hiszpańskiego dla firmy z branży budowlanej zrealizowanych w 2 tygodnie. Udało nam się nawiązać również współpracę z wieloma nowymi klientami, w tym bardzo prestiżowymi partnerami, jak np. hiszpańska firma Secopsa. Mamy też za sobą zwycięstwo w kilku przetargach, które dostarczą nam sporo pracy na kolejne miesiące. Jeden z nich już zrealizowaliśmy w tym roku – tłumaczenia dla Gminy Gródek nad Dunajcem – ku wielkiemu zadowoleniu naszego klienta.

 

Ogólnie rok 2011 był bardzo rozwojowy dla Biura Tłumaczeń Language Link. Mamy nadzieję, że jest to również dobra wróżba na przyszłość i kolejne lata będą tak samo lub jeszcze bardziej intensywne.

 

Już wiemy, że Nowy Rok przyniesie sporo zmian w naszej firmie. Pierwsza już w styczniu – czeka nas przeprowadzka do nowego biura. :)

 

 

 

Opublikowano: 31 Gru 2011 o 09:24

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt