PL EN DE

Konferencja w Oświęcimiu - kolejna udana realizacja usługi :)

Początek kwietnia przyniósł nowe wyzwanie dla naszych tłumaczy ustnych. W dniach 4 i 5 kwietnia w Oświęcimiu miała miejsce konferencja Polskiej Unii Seniorów, której kompleksową obsługą zajęło się Biuro Tłumaczeń Language Link. Zapewniliśmy nie tylko profesjonalną kadrę tłumaczy symultanicznych języka angielskiego, ale również dostarczyliśmy niezbędny do realizacji tłumaczeń sprzęt konferencyjny oraz obsługę techniczną.

 

Podczas konferencji poruszono tematy dotyczące aktualnej sytuacji seniorów w Oświęcimiu, Województwie Małopolskim, Polsce i Europie oraz ich aktywności w społeczeństwie obywatelskim, szczególnie w zakresie wolności, praw człowieka, odpowiedzialności i solidarności. W wydarzeniu wzięli udział goście z Polski i 10 krajów Europy.

 

 

Polska Unia Seniorów to stowarzyszenie, którego celem jest urzeczywistniać zasady uznawania i poszanowania prawa osób w podeszłym wieku do godnego i niezależnego życia oraz do uczestniczenia w życiu społecznym i kulturalnym.

 

Stowarzyszenie to założone zostało nieprzypadkowo w Oświęcimiu – mieście pokoju, tolerancji i dialogu. Ma kontynuować przesłanie, według którego to, co wydarzyło się w Auschwitz, powinno być przestrogą dla potomnych. Nieprzypadkowo członkami-założycielami są byli więźniowie KL Auschwitz: Jerzy Bielecki, Józef Stós i Władysław Szepelak oraz były więzień KL Warschau Henryk Łagodzki. (Listę członków-założycieli uzupełniają: Krystyna Skibińska oraz z młodszego pokolenia prawnik Michał Szczerbowski).

 

Starania o powołanie Polskiej Unii Seniorów trwały kilka lat. Przełomem stała się wizyta w Bundestagu 7 października 2010 r., gdzie prezes Europejskiej Unii Seniorów dr Bernhard Worms spotkał się z Ireną i Henrykiem Łagodzkimi – powstańcami warszawskimi.

 

Cieszymy się z możliwości udziału w konferencji Polskiej Unii Seniorów. Zlecone nam zadanie zostało zrealizowane pomyślnie, przy satysfakcji i zadowoleniu zarówno klienta, jak i ekipy naszego Biura.

 

 

Opublikowano: 22 Kwi 2014 o 14:52

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt