PL EN DE

Obsługujemy konferencję „Odnawialne źródła energii – technika, technologia, innowacja”

Ostatni tydzień czerwca przyniósł nam zlecenie wyjazdowe. Zrealizowaliśmy tłumaczenie symultaniczne w kombinacji językowej angielski-polski, wraz z tradycyjną już pełną obsługą techniczną podczas Międzynarodowej Konferencji „Odnawialne źródła energii – technika, technologia, innowacja”, która miała miejsce w dniach 25-27 czerwca w Krynicy Zdroju.

 

Organizatorami Konferencji byli: Katedra Inżynierii Mechanicznej i Agrofizyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Instytut Techniczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, Polskie Towarzystwo Agrofizyczne z Oddziałem w Krakowie oraz Polish Wood Cluster Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Konferencja odbyła się pod patronatem takich instytucji jak Komitet Techniki Rolniczej PAN oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Krakowie.

 

Zakres tematyczny konferencji obejmuje szeroką gamę teoretycznych i praktycznych aspektów nowoczesnych technologii OZE takich jak: energia solarna; energia geotermalna; pompy ciepła i systemy CHP; energia wiatru; biomasa i paliwa biomasowe; ogniwa paliwowe; gospodarka odpadami i ciepłem; modelowanie, symulacja i optymalizacja systemów OZE; zaawansowane technologie magazynowania energii; polityka i ekonomia odnawialnych źródeł energii.

 

 

Wśród prelegentów znalazły się znane w świecie inżynierii energetycznej osobistości naukowe, wykładowcy politechnik i uczelni rolniczych oraz pracownicy instytucji związanych z produkcją energii.

 

Zleceniodawca wyraził ogromne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług. Również nasi tłumacze i technicy byli usatysfakcjonowani wykonanym na błysk zadaniem. Cieszymy się z tej obustronnej radości, bo zadowolenie klienta i pracowników to przecież coś, na czym zależy nam najbardziej!

 

 

Opublikowano: 11 Lip 2014 o 08:32

Zobacz również

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skontaktuj się z nami

Biuro Tłumaczeń Language Link 

 

Tel.: +48 12 341 55 76, +48 722 101 120, +48 533 324 624, +48 504 974 384

 

E-mail: office@language-link.pl

 

 

W sprawie tłumaczeń pisemnych prosimy o kontakt pod adresem: pisemne@language-link.pl
W sprawie tłumaczeń ustnych prosimy o kontakt pod adresem: ustne@language-link.pl
W sprawie wynajmu sprzętu i obsługi konferencji prosimy o kontakt pod adresem: konferencje@language-link.pl

 

Adres:

ul. Lea 64, 30-058 Kraków

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

 

Numer rachunku bankowego: PL19 1440 1185 0000 0000 1600 1031, kod Swift: BPKOPLPW

NIP: 945-196-53-59

REGON: 120523222Napisz do nas


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu uzyskania informacji na temat usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(-a) poinformowany(-a), że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Language Link Usługi Językowe Dorota Plutecka z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 64.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2017 @ langugage-link.pl
tworzenie stron internetowych kraków
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
ul. Bronowicka 11 Kraków 30-084 Polska
X
Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?
Podaj nam swój numer telefonu
Proszę o kontakt